Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudassam anyámmal hogy a...

Hogy tudassam anyámmal hogy a társadalom átlag IQ-ja akkora mint a cipőméretem osztva 20al?

Figyelt kérdés

(Bocsi a címért de csak így tudtam összefogalmazni egy mondatba...)


Szóval van nekem egy anyám aki nem érti hogy tesómmal (tesóm 14 én 16 éves) miért vagyunk annyira kiakadva az egész iskolára meg a mai fijatalokra... Kezdve ott hogy aki "nincs fent szombaton" az nem is ember és itt már 13 évesen megb*szatják magukat és kb annyi idős korban már kötelező a cigi pia minden... Az ehhez tartozó IQ hiányról is beszélhetnék... Na de ugye anyám nem nagyon ismeri ezt a jelenséget, hiába volt ő is fiatal anno, nem nagyon látja azért ezt. szóval valami olyan videó vagy szöveg vagy valami kellene ami rávilágít ezekre a dolgokra valahogy!

Nagyon fontos lenne, mert a közeljövőben ő kimegy külföldre, és nem tudja még hogy mikor visz minket is! Viszont mi már nagyon szeretnénk elmenni ebből az országból...


16/L


2009. szept. 23. 22:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább ezt az oldalt mutasd meg neki, a lehetek-e terhes, lefeküdtem valakivel, most 13 vagyok, mit csináljak stb tipusú kérdéseket.
2009. szept. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

:DD Hát ez se egy utolsó ötlet :D

Köszi a választ!

Jöhetnek még! :)

2009. szept. 23. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
mutasd meg myvipen egy két osztálytársad képeit...:D :D
2009. szept. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

fijatalokra... Ha szidod az embereket, legalább ilyen alapvető hibákat ne kövess el.


Egyébként 2000-es lábad van? Az nem kicsi:D

2009. szept. 24. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

De nincs erről valami fókuszos riport vagy valami ilyesmikre gondoltam...:D Vagy blog vagy bármi...

am direkt írtam úgy :D Ennyire nem vagyok hülye

2009. szept. 24. 00:09
 6/11 anonim válasza:
Kertévék. Ültesd le eléjük a nap szinte bármely szakában (néha van 1-2 kivétel), nézze fél órát, és talán rájön.
2009. szept. 24. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem is frusztrál, amit írtál. De sajnos vannak ilyenek.

Küldj egy e-mailt és még keresek bizonyítékokat.


Nézd csak meg mennyi válasz:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__szexualitas__40..

2009. szept. 24. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem ebben az országban még eléggé visszafogottak a "Nyugat"-hoz képest...
2009. szept. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

A társadalom átlag IQ-ja amúgy pont 100. De nem is azzal van Neked

bajod.

2009. szept. 24. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mutass meg neki pár oldalt arról, hogy milyenek is valójában, a mai fiatalok. Pl. napisz@r és társai, ahol összeválogatják a legszebb példányokat.
2009. szept. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!