Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogy tudassam anyámmal hogy a...

Hogy tudassam anyámmal hogy a társadalom átlag IQ-ja akkora mint a cipőméretem osztva 20al?

Figyelt kérdés

(Bocsi a címért de csak így tudtam összefogalmazni egy mondatba...)


Szóval van nekem egy anyám aki nem érti hogy tesómmal (tesóm 14 én 16 éves) miért vagyunk annyira kiakadva az egész iskolára meg a mai fijatalokra... Kezdve ott hogy aki "nincs fent szombaton" az nem is ember és itt már 13 évesen megb*szatják magukat és kb annyi idős korban már kötelező a cigi pia minden... Az ehhez tartozó IQ hiányról is beszélhetnék... Na de ugye anyám nem nagyon ismeri ezt a jelenséget, hiába volt ő is fiatal anno, nem nagyon látja azért ezt. szóval valami olyan videó vagy szöveg vagy valami kellene ami rávilágít ezekre a dolgokra valahogy!

Nagyon fontos lenne, mert a közeljövőben ő kimegy külföldre, és nem tudja még hogy mikor visz minket is! Viszont mi már nagyon szeretnénk elmenni ebből az országból...


16/L


2009. szept. 23. 22:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Keress rá az Antifaces-re a YouTube-on.
2009. szept. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!