Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ilyen bunkó egy csomó...

Miért ilyen bunkó egy csomó ember?

Figyelt kérdés

Szóval. Egy csomó kérdést láttam már ezen az oldalon, ahol olyasmi volt a téma, hogy pl. a gyerek jött rá, hogy a szülei csalják vagy ilyesmi, a válaszolók többsége pedig még őt oltotta le, hogy semmi köze hozzá. Lehet, hogy csak én vagyok hülye, de szerintem egy család pont attól család, hogy együtt élnek, ha van pl. az egyik családtagomnak valami problémája, a családtagjaira számíthat, megbeszélik a dolgokat, stb. Legalábbis szerintem ez így LENNE normális. Miért ne lenne köze egy gyereknek mondjuk ahhoz, hogy kiderül, tegyük fel az apja csalja az anyját? Most komolyan, akik ilyenkor odaírják az ilyen kérdésekhez, hogy -Nem a te dolgod!, azoknak van fogalmuk arról, min mehet keresztül egy ilyen gyerek? Ráadásul ezt is úgy bírom, amikor a sok okostojás szidja a mai gyerekeket, hogy most milyen fiatalok vannak, jajj, de közben hogy legyen valaki normális, ha ilyen körülmények között nő fel, hogy apucit rajtakapta egy idegen nővel, meg eközben mások még őt hibáztatják, mert szerintük semmi köze nincs a szülei magánéletéhez...

Ez csak szerintem bunkóság?


2013. ápr. 25. 18:00
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Abban teljes mértékig igaza van, hogy a gyerek életére még ha nem is akarja leginkább a szülő minta a mérvadó.

Abban is, hogy sok szülő szidja a mai fiatalokat, miközben a mai fiatalokat, a mai szülők nevelték.

2013. ápr. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!