Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek az én helyzete...

Ti mit tennétek az én helyzetemben barátkozás terén?

Figyelt kérdés

15 vagyok és van egy állandó csoportunk akikkel elmegyünk inni, bulizni... mindent el tudunk egymásnak mondani.. ez a csoport 10-15 emberből áll fiuk/lányok egyaránt. Helyzetem az hogy új iskolába erültem ugyanis most kezdtem a 9-et és olyan lányok vannak akik e téren tapasztalatlanok és ha van egy két vicces beszólásom ami nálunk menőnek számít egyből leoltanak... jóban vagyok az osztállyal, de túl komolyan vesznek mindent a lányok és nyafognak.hisztiznek.szó szerint..

az a helyzet a városban van egy másik iskola is akikkel én jóban vagyok és ők "normálisak" ellehet velük hülyülni ehelyett mint az oviban-.-" ezek ellentétben állnak egymással és azért közösittenek ki mert hogy jóban vagyok velük (fuck logic) .. nem tudom egyszerűen mit tegyek. a volt haverjaimat választom alap mint hogy bírjanak azok akikkel nem tudok ellenni mert nevetnek szó szerint a semmin..de nem szeretnék az osztályban emiat viszályt.. mert ezek emmiat képesek.. kajakra nem vágom öket ? most akkor mi van :/


2013. ápr. 26. 22:16
 1/1 anonim ***** válasza:
ha ilyen laza vagy idővel majd megszeretnek nyugi :D
2013. ápr. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!