Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért jó bántania valakit...

Miért jó bántania valakit mindig? Neki mindenki csúnya. Nekem pedig fura viselkedésre vall?!

Figyelt kérdés

Barátnőmnek egyszerűen semmi nem jó, ha csak meglátja,hogy valaki megnézi Őt,ahelyett,hogy elégedett lenne,hogy igenis tetszik az embereknek,megnézik,vonza a tekinteteket,folyton véleményezi,hogy:

'gusztustalan' 'Mitnéz?' 'nézzen magára' 'úristen, nem kellene'.

De közben folyton azon sír,hogy csúnya,és zacskóval jár a fején (:D).

Én úgy gondolom, ha valaki ennyire nincs megelégedve magával, soha nem mondana másról ilyen jellzőket.

Sőőt nyilván büszkeséggel töltené el,hogy megnézik,legalábbis dobna az önbizalmán.

Annyira ellentétek vagyunk,én képes vagyok mindenkiben meglátni a jót, a szépet, képes vagyok belsőt szemlélni, ha mindenki a külsőt nézi (nem pont párkapcsolatban,de emberi viszonyokban),de Ő mégis olyan ember, akinek a külső a fontos.

Legtöbb esetben akire azt mondja gusztustalan,vagy csúnya, messze nem az, max nem az ízlés világa,de nem jelenti azt,hogy csúnya.


Mire jó ez?

Ha neki nincs önbizalma,akkor más sem jó?

/L


2013. ápr. 27. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Nagyon gyerekes, "pávás" viselkedés, ma ez a menő. remélhetőleg kinövi.

22/L

2013. ápr. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia!Hát vannak ilyen emberek csak hát ez egyáltalán nem előnyös sőt nagyon negatív mert mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van!És szerintem senki nem tehet arrol hogy hogy néz ki külsőleg!Talán kinövi egyszer.....de az nagyon jó hogy te eltudsz bárkit fogadni amiket írtál magadról az nagyon jó!!szerintem beszélj vele hogy ne így viszonyuljon az emberekhez....vagy kerüld
2013. ápr. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.:)

Kerülni semmiképp, mert nekem Ő a legjobb felem,ilyenkor kicsit flegmábban odavetem,hogy 'persze,igen,mert te tökéletes vagy',de ilyenkor nyilván én vagyok hülyének nézve,megy a durca,szóval még egy kicsit sem látja be,hogy nem normális amiket gondol/vagy amiket kimondd.

Nem tudom,egyenlőre ennyit tudok,hogy néha én is beszólok neki ilyenkor,hogy túl tökéletes megszólalt,de ebből csak a sértődés van, aztán 1-1 ilyen sértődéskor mondjuk megpróbálom neki elmondani,hogy ne viselkedjen plázacicaként,mert nagyon nem menő,és én meg főként nem csípem ezeket a mai tyúkokat. Mást nem tudok.

:) Jelenleg a kapcsolatunkban minden rendben van. Szeretem mint legjobb barátnőm,csak idegesítenek ezek a megnyilvánulások,semmi szükségem,hogy néha egy makacs plázacicát kelljen oltogatnom,meg megszidnom mint egy 2 éves kisgyereket.

Kicsit 'embereshetne' már.

Köszi:)

2013. ápr. 27. 22:44
 4/5 anonim válasza:
elöző vagyok:) hát pedig ez nagyon rosszat sugall róla ......ha így folytatja akkor nem nagyon fognak vele szóba állni rajtad kívül....mert énbértem hogy egy mocskos,eltorzult világ a mai....de én próbálok jó lenni ahogy te is.....mindenkit úgy kell elfogadni ahogy van...ha gondolod írj privit szivesen beszélgetek ezekről...
2013. ápr. 28. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi utolsó.

Igaz amit leírtál teljesen, az a baj,hogy nem is enged magához így senkit közel.

Nagyon nehéz lesz neki, párkapcsolatot is kialakítania,mert senkit nem fogad el.:/

2013. ápr. 28. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!