Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért tűnt el a magyar UG/alte...

Miért tűnt el a magyar UG/alter élet?

Figyelt kérdés

Régen még sokkal több goth/punk/emo/cyber/deszkás stb alternatív emberekkel lehetett találkozni, ma megszűnt/pang az összes ilyen közösségi oldal, bezárt a "gyár".


Bevallom mivel az utóbbi 1-2 évben nem jártam kocsmákban, nem tudom pontosan ott mennyi az arányuk, de úgy vettem észre, folyamatosan csökken az érdeklődés ilyesmik iránt.


Szóval ha van még neten/szórakozóhelyeken ilyesmi embertípus, azzal hol lehet találkozni?

Tudom, csonttá rágott téma, de nem csupán a csipkében/lógósnaciban pózolós emberek érdekelnek, hanem alternatív gondolkodású emberek.



2013. máj. 3. 14:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom a kérdésedre a választ, de az biztos, hogy ezeknek közük sincs az alternatív zenéhez.
2013. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Azért még vagyunk ;) Nem tudom, hol találkozhatunk ilyenekkel, de én emo vagyok, és ismerek mást is aki az, punkot is (ezek közül csak 1 embert ismerek a való életben a többieket netről) de nyugi, vagyunk bővivel :D Viszont az tényleg félelmetes, hogy már nem látni sok helyen minket :/ régebben mikor kicsi voltam, elborzadtam mikor punkokat (igen több punkot!) láttam az utcán. Na most, már reménykedve nézek körül, hátha látok egyet. Emot is csak kétszer láttam (egyikük nem teljesen emon néz ki, de mivel ismerem, tudom, hogy az, a másikukat nem ismerem, de úgy nézett ki, tehát reménykedek, hogy tényleg emo volt). Hát, nézz körül figyelmesen, hátha.. :) xxx
2013. máj. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, az emo meg külön téma, ugye az volt a legutóbbi felkapott stílus, ami rendkívül divatos lett, tehát lényegében nem biztos, hogy növekedett a számuk, de ahogy lecsengett a divat, meglátszott, hogy senki se gondolta komolyan, csak elvétve akad ilyen.


Egyébként te melyik városban élsz, neten ilyen embereket hol ismertél meg?

2013. máj. 4. 09:03
 4/7 anonim válasza:
2013. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
A kisképzőben vannak még extrémebb emberek. Én jövőre oda megyek.(emo)
2013. máj. 4. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nagyon letűntek, többségük divatból volt ilyen.Ha azt mondom, hogy az én városomban én vagyok egyedül goth, elhiszed nekem? Mert így van :S. A legjobb barátaim még ilyen rockerek/extrémebbek, de vagyunk vagy öten-hatan.

(És nem, nem egy 3utcás városból írok :D )

2013. júl. 30. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én goth vagyok és ebben az évbe egyszer láttam punkokat egy rock fesztiválon de ott nem ritkaság de a falu ahol élek 2000 lakos lakja de csak 2 goth 2 punk 1emo és 10 rocker van.
2014. aug. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!