Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Paris Hilton egyszer azt...

Paris Hilton egyszer azt mondta azért nem jön Európába mert nem beszél franciául. Ez a csaj/nő olyan buta lenne még ilyen vagyonosan is?

Figyelt kérdés
nem tudom elképzelni hogy most a papa ráhagyta a szállodaláncot vagy csak az eddig termelt vagyonkából így megélne és ezek mellett ilyen buta, vagy a sznobságából jön hogy gazdag vagyok kivagyok mivagyok leszartam a tanulást
2009. szept. 29. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod, mi az amit komolyan gondol és mi az amit PR-ből mond (azt nem állítom, hogy zseni)

De megvan a saját évi párszázmilliós bevétele a saját termékeiből, reklámpénzeiből, már régen nem szorul a papára.

2009. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Kanada egy szép ország, de egy óceán választ el minket tőle"

Mondta Britney Spiers egy kanadai koncertje alkalmával egy interview-ben.

Mint minden amerikai (tisztelet a kivételnek), ők is sötétek, mint az éjszaka, de sokszor valóban csak azért mondanak orbitális baromságokat, hogy felfigyeljenek rájuk. Hogy nőjön az imázsuk.

2009. szept. 29. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Mellesleg pénzen nem lehet eszet vásárolni, tehát a kettő nem feltétlenül hat egymásra.

Tök csóró ember is lehet értelmes és kiváló tehetség is, ha valaki felkarolja és ad neki lehetőséget, de zsír gazdagok is lehetnek sík hülyék, mint azt a fent említett "művésznő" is példázza.

2009. szept. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
értem én de arra gondolok hogyha már ilyen gazdagok legalább tanulhattak volna valamennyit, épp ezért hogy ne tűnjenek ennyire butának. velem is jár gyakorlatra gazdag virágcéges főnök fia aki ugyanúgy térdepel a mocsokban sárban néha mint én szakmunkás szülök fia csakhogy legyen egy szakmája és ne 8 általánossal legyen majd főnök..
2009. szept. 29. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Sajnos ez a ritkább.

De ezeknél ez általában hírverés is.

Nem biztos hogy ennyire hülye, de ezzel inkább felkelti az érdeklődést, mintha atomfizikáról tartana előadást, vagy az élet értelméről elmélkedne.

Az sokkal jobban felkelti az emberek figyelmét, hogyha azt mondja, hogy azért nem jön Európába, mert itt mindenki franciául beszél, mintha azt mondaná, hogy azért nem jön, mert nem ért egyet az Európai Unió Amerika ellenes politikájával.

Tiszta üzlet az egész.

2009. szept. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

(Előző vagyok)

Amellett pedig az értékrend is más.

Az amerikaiak arra törekszenek, hogy olyasmit tanítsanak/tanuljanak, ami a hétköznapi életben szükséges. Az átlag amerikai polgár nem gyakran kerül kapcsolatba Európával. A lakosság minimum fele sohasem hagyja el még a szülőállamát sem, de az Egyesült Államokat biztos nem. Így hát semmi szükségük arra, hogy tudják, hogy hol van egyáltalán Európa, milyen országok vannak ott és milyen nyelve(ke)n beszélnek.

És sajnos azok is az ilyen iskolákban tanulnak, akiknek pedig ez már fontos lenne. (Értsd: politikusok, sportolók, reménybeli vagy már aktuális híressége).

2009. szept. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a sztorit én Britney-vel ismertem.
2013. jan. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!