Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az anyám szerint hülyüjjek...

Az anyám szerint hülyüjjek le. Szerintetek is?

Figyelt kérdés
A barátaimmal nem tudok közös témákat találni, mert mindegyik egyfolytában facebbok-on lóg, és nem csinálnak semmit. Ezt elmondtam az anyámnak, aki azt mondta: Hülyüjj le az ő szintükre, és olvagy be közéjük, mert csuda rossz életed lesz, ha nem mész a csordával! Jól tanulok, de az osztálytársaim soha sem tanulnak, majd panaszkodnak, hogy vajon miért lett ez eggyes. Ez már nagyon idegesítő. Mit csináljak?

2013. máj. 10. 15:04
1 2
 1/12 anonim válasza:
88%

Hát helyesírásból biztos nem tűnsz ki...

Amúgy,hogy lehetnek a barátaid,ha nincs is közös témátok? Nem értem egészen,hogy mi alapján nevezel valakit barátnak, ha ezek szerint nem csinálnak semmit és nem tudtok beszélni. Akkor nem is jártok el szórakozni,találkozgatni?

2013. máj. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

szerintem nem kell lehülyülnöd:


-hülyüLjek

-faceBOOK

-szintJükre

-olvaDJ

-egyes (egy "gy"-vel)


Szerintem csak az a probléma, hogy nincs közös témátok. Az meg nem a facebook hibája.

2013. máj. 10. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
Kérdező ha te jó tanuló vagy akkor a óriási gondok vannak a közoktatásban.
2013. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Ha lehüly*lsz a szintjükre, akkor azzal csak magadnak ártasz, hidd el tapasztalatból mondom. Nem érdemes. Attól, hogy lesüllyedsz az ő szintjükre, még nem biztos, hogy abbahagyják a facebookozást meg a semmittevést. Mellesleg ezek nem barátok, hanem inkább csak ismerősök. Maradj az, aki most vagy, egy jól tanuló diák, a jövőben előfordulhat, hogy megköszönöd magadnak. 16/L
2013. máj. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne is haragudj, de én a helyedben "nem hülyülnék le", hanem nekiállnék a magyar nyelvtannak.

Mielőtt lekiabálnád a fejemet, olvassuk át, mit írtál:


hülyüjjek le - hülyüljek le

facebbok - facebook

szintükre - szintjükre

olvagy - olvadj

eggyes - egyes


Anyukád nagyon rossz tanácsot adott. Ne menj a csordával, ne olvadj be közéjük. Ez butaság.

Ha te többnek tartod magad náluk, ne barátkozz velük, keress a te érdeklődési körödhöz hasonló barátokat.


Én pedig azt mondom neked, ne alacsonyodj le az ő szintjükre, ne menj a csordával, ha úgy érzed, hogy te többre vagy képes.

2013. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
20%
Attól még, hogy a helyesírásával baj van, még lehet jó tanuló. Ismertem olyat, akinek a helyesírása nem volt épp a legjobb, viszont az olyan tantárgyakból, amiknél igenis le kell ülni és tanulni, azt nagyon jól tudta. Azokból a tárgyakból jobb jegyei voltak, mint nekem, aki jó helyes író. Szóval, nem ezen dől el, hogy ki a jó tanuló és ki a rossz. 4-es voltam.
2013. máj. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
lehülyülnöd már biztosan nem kell...
2013. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na, itt ismételtem magam, bocs.
2013. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Csak másokat idézett, akik ugye nem az ő szintje, ha nem látnátok.

Jó lett.

2013. máj. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha buta az anyád, akkor te is azzá leszel? Ha te okos ember vagy - elvileg -, akkor miért hallgatsz egy buta anyára?


Nem kell a csordával menni, ha tényleg okos vagy, nem is tudsz azzal menni. De akkor ne panaszkodj, hogy magányos vagy. A kiváló képességek magényossá teszik az embert.


Mondjuk sem a helyesírásodból, sem a fogalmazásodból (amely a gondolkodás írásbeli vetülete) nem az jön le nekem, hogy sokkal több volnál a FB-on lógó haveroknál.

2013. máj. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!