Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vicces gyerekkori sztorik? :D

Vicces gyerekkori sztorik? :D

Figyelt kérdés
Amik veletek történtek meg...
2013. máj. 14. 20:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
28%
Holnap írok,most álmos vagyok.
2013. máj. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
22%
hát megszülettünk,oszt semmi
2013. máj. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%

Kicsike voltam még és imádtam a nagypapámat. Megjöttünk anyával a vásárlásból a csomagtetején lévő első dologgal a kezemben berohantam a szobába hogy: Papa papa hoztam neked ajándékot!

A baki csak az volt hogy az egy csomag szárnyasbetét volt :D :D :D


Leírtam egy másik kérdésnél is, ez volt az egyik legviccesebb a többin még gondolkozom :)

2013. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem sztori, de én imádtam állítólag leégetni a rokonaimat nyilvánosan, lásd amikor piciként énekeltem mamámmal az akkor halk és épp álldogáló buszon, hogy Petőfi Sándor, gatyában táncol... :D Mamám meg, hogy mentse a helyzetet, a kellő hangsúllyal megkérdezte hogy ejnye, hát kitől tanultad ezt?! Én meg sugárzó arccal, mosolyogva: TŐLED!!!! :D :D
2013. máj. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

A gyerekem most már alszik, így ő nem tudja beírni: Villamoson utaztunk, előtte kapott színes ceruzákat. Kérdeztem tőle:

-Mit fogsz rajzolni?

-Cicit.

Próbáltam menteni:

-ööööö cicát? és kutyát?

-Nem, anya cicijét.

2013. máj. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
75%

Nagyon hosszú lenne mindent leírni, de néhány:


Nem tudom pontosan, hogy hány éves voltam, de:

Anyunak az egyik barátnőjével mentünk hazafelé a boltból, Anyuék beszélgettek, én meg a bringával előretekertem. Anyu utánam szólt, mert már nagyon elöl voltam és én meg is álltam, le akartam tenni a lábamat, de mivel föld út volt, elég laza volt az egész, a szélén pedig susnyás volt és mivel megcsúszott a laza talaj a lábam alatt, nem tudtam megtámaszkodni és baaang... beborultam biciklistől a bokorba. :-))


5 éves voltam:

Akiről az előbb írtam, hogy az Anyu barátnője volt, náluk voltunk éppen, kerti buli volt. Mi, gyerekek, játszottunk, a felnőttek meg beszélgettek, nevettek, stb. Nem volt bent wc-jük, hanem ki kellett járni, egy olyan fa bódéba. ...de körbevette a csalán és egy pallón kellett odasétálni az ajtajához. Játék közben nekem dolgom akadt és el akartam menni elvégezni, felléptem a pallóra, majd pár lépés után elvesztettem az egyensúlyomat és bumm, beletanyáltam a csalánosba. Király volt... :D


Kb. 6 évesen:

Mindig vittem mindenhová valami játékot, még evéshez is. Jelen esetben egy kisautó volt nálam és a reggeli virsli volt. Ettem, közben tologattam az autót. Aztán már összezavarodott az agyam, hogy melyikkel mit kell csinálni és a kisautóba majdnem beleharaptam, a virslit meg tolni akartam XD


Szintén 6 évesen:

Megtanítottak fejen állni és nagyon tetszett, hogy sikerül, folyton azt gyakoroltam. Nem használtam falat, támaszként. Na, aztán egyszer elvesztettem az egyensúlyomat és borultam, a lábammal letaroltam az asztalról a cuccokat, meg felborítottam az Anyu egyik virágát. :D


Ez ugyan nem gyerek kori, mert néhány éve történt, de vicces volt:

Apu feküdt az ágyon, nézte a tv-t. De nem volt feloltva a villany, szóval csak a tv fényénél láttunk mindent. A kutyám fekete és Apun is fekete zokni volt. Előtte nem figyeltem amúgy, szóval egyszer csak látom, hogy az ágy végében valami fekete kupac van és odamentem, hogy lezavarjam a kutyát. Akkor röhögött fel Apu, hogy "az a lábam!" XD Nagyon röhögtünk. :D :D


Középiskolában:

Beteg voltam, fújtam az orrom, tüsszögtem, minden bajom volt. Egyszer csak akkorát tüsszentettem, hogy az előrehajolásnál bevertem a fejemet a padba. :D


Alsósként történt:

Szórakoztam, hogy feldobtam a francia drazsét és próbáltam úgy állni, hogy a számba essen. Jól elvoltam, csak aztán az egyik az orromban landolt és reflex szerűen ahogy vettem a levegőt, felszippantottam. :DDD


Óvodásként:

Tarzanosat játszottunk a Gergővel, meg a Dáviddal. Egy faágra felkötöttünk egy madzagot. Egyik lendülésnél öntapadós matrica lettem a fán. :DD Elég kellemetlen volt. :S


Szintén ovisként:

Anyu sóskát főzött, persze nem akartam megenni, mert a nagyanyám mindig édességgel tömött, meg tejbegrízzel. Anyu mérges is volt rá emiatt. Leültetett, hogy meg kell enni, de közöltem, hogy nem. Aztán ez ment, majd kivágtam a hisztit, hogy "nem eszem meg, mert koszos!" XD A kicsi sötét pöttyökre azt hittem, hogy kosz. :DDD


3-4 éve történt:

Harmonika ajtó volt a fürdőnkön, én meg fürödtem, de elfelejtettem kivinni az alvós szerkómat és kiszóltam az Anyunak, hogy hozza be. Közben a Hugom kijött a szobából, zenével a fülében, nem hallotta, hogy ott dumálok, a fejem is kint volt, de nem figyelt, mert én ültem a wc deszkán, ő állt és nem figyelt lejjebb, fogta, behúzta a harmonika ajtót, hogy miért van nyitva. Nekem meg ott volt a fejem... :DDDD Nem lett bajom, kicsit fájt csak, de nagyon röhögtünk. :P


Remélem, ennyi elég, bár még sok sztorim van. :D


22/f

2013. okt. 26. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még oviba a mostani(és akkori)ISKOLA(nem osztály)társ

1s volt és én ovis amikor egyhelyen volt a suli meg az ovi

És egy o.társam aki elment a sulinkból ott volt és nem ittani volt kérdezte a nevét

A haverja aki szintén o.társam válaszolt (kiejtés szerint),hogy Bennyámin

Visszakérdez

-ben jámin?

-neeeeem,benjámin!

2019. okt. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
57%

5/7

Barinhőm dada és a gyeretől kérdezte mit rajzol

-apa kukiját

2019. okt. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

És anya örökléséből😀

"Multkor"

-na aztán elmentünk budapestre is!

"Emlegetve"

-budapesten voltunk

-de anya azt bem is ugy mondtad hanem ugy higy elmentünk budapestre is!

2019. okt. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
62%
Egyszer az boltban véletlenül egy idegen táskájába tettem be a csokit
2019. okt. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!