Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo? Vagy...

LilikeHelloKitty kérdése:

Szerintetek ez jo? Vagy masitsak rajta piciket? Vagy rossz, ahogy van?

Figyelt kérdés
Ilyen konyv" egy csaj egy negy varosban el,ahol a huszadik szazad eleje ota nem fejlodott semmi,es diktatura van. Kiderul rola,hogy o is a masok kicsi ellenallo csoportjaba tartozik,es ezert a masok elviszik. itt ismerkedik meg a technikaval,es sok baratnot szerez. Az iskolaban rajon nem minden moka es kacagas. Le akarjak gyozni a diktaturat,es ismeretlenek ra is tamadnk. Vegen rajon,hogy o a hibas mindenert. reszlet: Most mar tudom,milyen lehet meghalni. A mereggel teli tal megremegett a kezemben. Tudtam,ki kell innom. Eszembe jutrottak az emlekek:amikor megismertem Bernit vagyMircit,amikor Luke rammosolygott,amikor hullamvasutaztunk... a tuz egett,es a belso hang egyre surgetett. Megittam az elso kortyot. Hatalmas kin jarta at a testem. A szemembol kihullott egy konnycsepp. Nem szebed sirnom-gondoltam. Nem szabad.Mennyi gyerek fog most ugy szuletni,hogy nem tudja,mi volt regen. Mi volt velem es a Varossal. Azokban tovabb fogok elni. Kiittam a merget. Hatalmas,mindent elonto ,boldog uresseg keletkezett bennem. Azt hittem,ez a veg...

2013. máj. 24. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
zagyva és rossz ahogy van ... azon kívül használd a szóközt kicsit gyakrabban, ha írni akarsz (az ékezetnélküliséget még elfogadom)
2013. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudsz fogalmazni:)
2013. máj. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha már írni készülsz, akkor figyelnél oda, hogy mit írsz és hogyan. Ha ezt elküldöd egy kiadónak, max. felrakják a Facebook-ra, hogy hadd röhöghessenek, milyen dilettáns akar náluk könyvet kiadatni. Szóköz és központozás sehol, durva helyesírási hibák - olyanok is, amelyek a megértést nehezítik meg, főleg az ékezet nélküli billntyűzettek kombinálva...
2013. máj. 25. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem akarm elküldeni. Olyan moilról irtam,ahol csak angol meg német billentyűzet van :( meg kicsik a betűk,ezért olyan hibás :( Sajnálom :( :( :(
2013. máj. 25. 15:26
 5/5 A kérdező kommentje:
Szóval a szöveg helyesen: Most már tudom,milyen meghalni. A méreggel teli tál megremegett a kezemben. Tudtam,ki kell innom. Eszembe jutottak az emlékeim: amikor megismertem Bernit vagy Mircit,Luke rámmoslygott,amikor hullámvasutaztunk..A tűz égett,és a belső hang egyre sürgetett. Megittam az első kortyot. A szememből kihullott egy könnycsepp. Nem szabad sirnom-gondoltam. Nem szabad. Mennyi gyerek fog mst úgy születni,hogy nem tudja,mi volt régen. Mi volt velem és a Várossal. Azokban tovább fogok élni. Kiittam a mérget. Hatalmas,mindent elöntő,boldog üresség keletkezett bennem. Azt hittem,ez a vég...
2013. máj. 26. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!