Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan, milyen szöveggel, és...

Hogyan, milyen szöveggel, és hol tudok feljelentést tenni, ha nem közvetlen módon kárt okoz a cégemnek valaki?

Figyelt kérdés

Konkrétan virágüzletem van, és előttem az utcán folyamatosan állnak utcai árusok. Bagóért adják a virágokat, csokrokat a járókelőknek. Ezzel kárt okoznak nekem, aki fizetem az adókat, terheket, miegymást. Ők még számlát sem adnak, mint tudjuk.

Önkormányzathoz forduljak?

És hogy fogalmazzak?



2013. máj. 24. 17:03
 1/2 anonim ***** válasza:

nem lehet velük megbeszélni, hogy ne folyamatosan ott csinálják? hanem másik virágárusok előtt is és akkor nem lesz gond?



vagy azt nem lehet, hogy megállapodsz velük, hogy szállítsanak neked virágot?


szerintem meg kéne próbálni valami kompromisszumot keresni. persze tudom a jog veled van.

2013. máj. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Leadni a drótot a NAV-nak? Lehet, hogy egy nagy razzia és pár büntetéskiosztás után elkotródnak :D.
2013. máj. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!