Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha egy fiú 13 éves, az anyukáj...

Ha egy fiú 13 éves, az anyukájával él, és elszokták fenekelni fakanállal ha valami rosszat tesz pl lóg a suliból, akkor tehet feljelentést? Vagy hova mehet az ügy érdekében?

Figyelt kérdés
hova kell ezzel fordulni?

2013. jan. 2. 21:43
1 2 3 4 5 6 7
 1/62 anonim ***** válasza:
96%
Ne lógj a suliból!
2013. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/62 anonim ***** válasza:
69%

Iskolaköteles vagy. Magadtól is kéne tudnod, suliban a helyed. Lógsz a suliból, és még Te akarsz feljelentést?

Ne lógj, probléma megoldva.

Kötelességek is vannak ám a világon, nem csak jogok.

Vagy cigány vagy?

2013. jan. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/62 anonim ***** válasza:
95%
Pont ezt akartam én is írni...ha 13 évesen már elég nagy ahhoz hogy ne kelljen iskolába járnia a következmények elviseléséhez is elég idős ....
2013. jan. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/62 A kérdező kommentje:
igazad van. nem kellene lógni. de én nem akrok így terrorban élni szal. segítsetek. jah, és sztem ti nem tudjátok mennyire is fájdalmas egy ilyen dolog:S
2013. jan. 2. 21:53
 5/62 anonim ***** válasza:
96%

tényleg nem tudom,mert én 13 évesen minden reggel suliba mentem és nem a parkba vagy istentudja hova

járj iskolába, ha lógni akarsz akkor meg kérj orvosi igazolást


de a lógással anyudat is és saját magad is bajbakevered

2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/62 anonim ***** válasza:
94%

nem lógsz nincs terror ha másképp nm lehet iskolába tuszkolni akkor miért csodálkozol...

gondolj bele a szüleidnek is milyen terror lehet hogy azt várják mikor kell évet ismételned, vagy nekik helyetted börtönbe menni....

viselkedj jól és ők is jól fognak veled ez egy adok kapok játék....

2013. jan. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/62 anonim ***** válasza:
96%

Fordulj a gyámhatósághoz. Mondd el nekik, hogy nem szoktál iskolába járni és ezt otthon rossz néven veszik.

Remélem bedugnak egy javító-nevelő intézetbe és ott majd rájössz, hogy a szüleid csak jót akarnak neked.

2013. jan. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/62 A kérdező kommentje:
értem de én azt szeretnmém megtudni hogy hova kell menni az ügy érdekében? mert én így nem akarok élni. inkább élnék árvaházban mint így hogy verjenek. iszonyuan fájdalmas, és nagyon megalázó szintén az egész. :(
2013. jan. 2. 21:58
 9/62 anonim ***** válasza:
86%
olivér, te vagy az??? Ne lógj, anyád mindig nekem panaszkodik, hogy milyen kezelhetetlen vagy! Nézz magadba, nem csak a lógás a probléma, hanem sok más is.
2013. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/62 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Tudod, hogy miért kapod a verést. Tudod, hogy kiérdemelted. Nincs okod feljelenteni anyádat, mert ez nem családon belüli erőszak, hanem a nevelés része. Ez nem erőfitogtatás, hanem szeretet. Anyádnak jobban fáj, mint neked. Maradjunk ennyiben. Inkább ölelnéd át, és mondanád el neki, hogy nem őt akartad megbántani, csak nem bírod a sulit. Örülj neki, hogy törődik veled. Szia!
2013. jan. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!