Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szeretnék holnap kimenni...

Szeretnék holnap kimenni önkénteskedni, de a neten azt láttam, hogy beteltek az időpontok. Nem hihetetlen ez? Ki lehet valahogy azért pluszban menni?

Figyelt kérdés

(Azért nem semmi, hogy ilyen polgári összefogás van! Ezt is jegyezzétek meg, emberek, ne csak a rosszat mondjátok Magyarországról!)


Szóval csak az mehet, aki regisztrált?


2013. jún. 8. 18:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Többször bemondták, hogy CSAK AZ MEHET ki, aki regisztrált.

Ezt tuti ott az oldalon is leírták, szóval ez talán válasz is a kérdésedre.


Nem hihetetlen, de az mondjuk elég rossz, hogy egy természeti katasztrófa kell ahhoz, hogy az emberek legalább elkezdjenek kicsit gondolni egymásra is.

2013. jún. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi elmentünk úgy, hogy regnél be volt telve összes. Ehhez képest boldogan fogadtak minket, hogy gyertek nyugodtan. Pakoltunk is egész délután.
2013. jún. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Nem hihetetlen, de az mondjuk elég rossz, hogy egy természeti katasztrófa kell ahhoz, hogy az emberek legalább elkezdjenek kicsit gondolni egymásra is."


Jaj, ne legyél már negatív! A mindennapokban mindenki a saját bajával van elfoglalva. De ha ilyen baj van, akkor összefognak a magyarok! Ez sokkal jobb szerintem, mintha fordítva lenne.



Én is arra gondoltam, hogy akármennyire be van telve, csak nem küldenek el... jót fog tenni egy kis testmozgás meg közös munka, azt hiszem. Ez tud a leglelkesítőbb lenni az életben.

2013. jún. 8. 19:24
 4/4 anonim ***** válasza:
HOL kell regisztrálni? Én ezt nem találom, csak telefonszámokat meg térképet... Én a facebookon az árvíz2013Összefogást nézem. Ez a tuti infóhely?
2013. jún. 9. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!