Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nagyon érzékenyen érintett a...

Nagyon érzékenyen érintett a szívátültetett kisfiú halála. Miért van az, hogy tök ismeretlen emberek halála is olyan mélyen érint minket, mint egy hozzátartozóé?

Figyelt kérdés
Annyira szomorú volt nézni a tegnap még vidám kisfiúval készített interjút :(((
2008. jún. 24. 20:58
 1/7 anonim válasza:
100%
Szia! Én nem láttam, de már attól, hogy elolvastam amit írtál, libabőrös lettem. Sok oka van. Belegondolok, mit érezhetnek a szülei, családtagok. Aztán, hogy mit csinálnék, ha velünk esne meg. Valószínűleg belehalnék. Nem ismerősöm, de egy élet volt. Engem mindig mélyen érintettek ezek a dolgok, úgy látszik mi érzékenyebbek vagyunk erre. Hidd el, van olyan, aki egy vállrándítással elintézi.
2008. jún. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


R.I.P. Balázs (engem is Balázsnak hívnak, örültem is mikor megtudtam, hogy így hívják azt a gyereket aki túlélte azt a súlyos szívátültetést...)

2008. jún. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Amióta szültem, én is ilyen vagyok. És van, aki eleve érzékenyebb az ilyesmire. Barátnőm pl. már akkor sírt, amikor hallotta, hogy Mancs meghalt. Hát van ilyen.
2008. jún. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%
Én pont ott nyaraltam Zamárdiban, mikor rosszul lett. Képzelhetitek milyen szörnyű volt nézni! Egyszercsak összeesett... És az a legrosszabb, hogy voltak akik csak röhögtek rajta, pedig vagy 40 percig élesztették újra...
2008. jún. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Szia!Bár személyesen nem ismertem a kisfiút és a családját,de engem is nagyon megdöbbentett,hogy elhunyt.Én magam Barcson lakom Babócsa ahol Balázs élt 15 Km-nyire van tőlünk.Egyébként én is nagyon érzékeny ember vagyok és mindig szomorú leszek ha valaki,bárki elhagyja ezt a világot...:( kegyetlen és fájdalmas lehet a szülőknek.Innen is őszinte részvétem.<<~~BALÁZSKA TE PEDIG NYUGODJ BÉKÉBEN~~!>>
2008. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

"Én pont ott nyaraltam Zamárdiban, mikor rosszul lett" stb. írójának:

Mi értelme van ilyesmiket írni? Amiből egy árva hang sem igaz, és ezt az író is pontosan tudja...

(a történet ott kezdődik, hogy nem Zamárdi, hanem Balatonvilágos, ott folytatódik, hogy a tragédia a SZOBÁBAN történt, tehát nem voltak "nézők", pláne nem röhögő nézők).

A hozzászólás írója helyett is szégyellem magamat.

2008. aug. 2. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Úgy sajnáltam szegényt. Olyan megdöbbentő is volt, miután boldogan nyilatkozott, hogy jól van focizik stb. aztán meg meghalt :((
2009. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!