Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért járnak be rendszer...

A nők miért járnak be rendszeresen a férfi mosdóba?

Figyelt kérdés
Én értem hogy sor van a női előtt vagy ilyesmi, de múlt héten is úgy jött be egy kiscsaj mintha nem is lennék ott..mintha totál természetes lenne hogy átsétál rajtam keresztül miközben ott állok kirakott farokkal...
2013. júl. 11. 21:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mert bátrak :) Én mindig kiállom a sort, és tényleg nem illik zavarni. Mondjuk ha nagyon kell, esetleg kopogni szoktam. De inkább szenvedek.
2013. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
én is szoktam férfi wc-be menni ha az van közelebb vagy oda jutok be előbb. sajnos vannak esetek amikor szükséges. persze igyekszek úgy bemenni, hogy ne legyen ott senki, ha nem muszáj.
2013. júl. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 Agytörzsi Prof. ***** válasza:
Szükség törvényt bont. Én is lazán bemegyek a nőibe, ha éppen foglalt a férfi wc, és már nagyon kell. Sőt az olaszoknál a mai napig vannak olyan nyilvános helyek, ahova bárki mehet.
2013. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
48%

"úgy jött be egy kiscsaj mintha nem is lennék ott..mintha totál természetes lenne hogy átsétál rajtam keresztül miközben ott állok kirakott farokkal..."


De ha te nem bírnád ki és a nőibe mennél tuti ő osztana ki a leghangosabban. (Meg egyébként is: adjatok hálát az égnek hölgyeim hogy a férfi húgyhólyag nagyobb a nőinél...)

2013. júl. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én tök véletlenül mentem be, mert nem figyeltem az ajtón lévő feliratra. Bent állt egy férfi, de akkor már hirtelen úgy döntöttem, nem hátrálok meg, s bementem a fülkébe:)
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Inkább bemegyek, mint h bepisiljek. Bár ilyen még nem fordult elő, mindig kibírtam várni a kilóméteres sort, de ha egyszer érezném h nem bírném ki, akkor simán berohannék a férfi wc-be
2013. júl. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
46%
Márha a nőknek van hozzá gusztusuk pár helyen... :D
2013. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 zati19 ***** válasza:
55%
Ott finghatnak kedvükre! :D
2013. júl. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
mert nők...
2013. júl. 11. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
@7: sokkal tisztábbak a férfi mosdók mint a nőiek az esetek 90%-ában
2013. júl. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!