Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért járnak be rendszer...

A nők miért járnak be rendszeresen a férfi mosdóba?

Figyelt kérdés
Én értem hogy sor van a női előtt vagy ilyesmi, de múlt héten is úgy jött be egy kiscsaj mintha nem is lennék ott..mintha totál természetes lenne hogy átsétál rajtam keresztül miközben ott állok kirakott farokkal...
2013. júl. 11. 21:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Középiskolában amikor nem tudtunk kilógni, a wc-kben bagóztunk, általában a nőiben (igen, a fiúk is oda jöttek), egy-kétszer meg a fiú budiba vándoroltunk. (Igen, tudom, hogy tahóság volt a wc-ben a nemdohányzók számára.)


Egyébként egy ilyen sztrádai pihenőnél mentem be a férfi wc-be (egyébként üres volt), ugyanis vagy ez, vagy a bepisilés, és akkor már inkább rohannék bármiféle budiba. Ha az ember már tényleg nem tudja visszatartani, szerintem nem elítélendő, hogy bevetődik oda, ami szabad. Női vécébe menekülő férfiaknál is ugyanez a szitu.

2013. júl. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!