Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A nők miért járnak be rendszer...

A nők miért járnak be rendszeresen a férfi mosdóba?

Figyelt kérdés
Én értem hogy sor van a női előtt vagy ilyesmi, de múlt héten is úgy jött be egy kiscsaj mintha nem is lennék ott..mintha totál természetes lenne hogy átsétál rajtam keresztül miközben ott állok kirakott farokkal...
2013. júl. 11. 21:34
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

utolsónak igaza van: sokszor a nők nem mernek ráülni az ülőkére, mert félnek, hogy bacis és csak fölé görnyednek, aminek az az az eredménye, hogy mellémegy


de amúgy én is úgy vagyok vele, hogy ha nagyon kell, beslisszanok a férfi részlegbe


láttam már férfi péniszt, nem nagyon ijeszt meg

2013. júl. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

én van hogy nem tudom értelmezni az ajtón az ábrákat és eltévedek

de a szag meg a falibilik látványa gyorsan visszarettent

2013. júl. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:

"falibili"

Ez remek magyarítás, megjegyzem....:)

2013. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
Az még hagyján, de van, amikor az egészet elfoglalják, és elzavarják a pasikat. Nem kéne annyit pepecselni a budiban, és ki kéne rendesen várni a sorukat. Én még soha nem mentem be ezért a férfi mosdóba, inkább várok. Plusz ha tudom, hogy olyan helyre megyek (pl. mozi, színház), akkor indulás előtt elintézem. Fordított esetben persze, ha egy férfi menne be a női mosdóba, ki lennének akadva,mert biztos egy perverz.
2013. júl. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim válasza:
Igen,ha pasi menne be a női mosdóba,az már gyalázat,úgye?Szerintem ha a csajnak pisilni kell,ki lehet bírni,ha csak nem vizelettartási,vagy más kényes dolga nincs!Én lány vagyok,nekünk könnyebb visszatartani,mint a pasiknak,és én ki tudom várni a soromat!Hogy láttál már fact?Ja,de a pasinek elég kellemetlen,ha húgyálás közben meglátod a facet,esetleg ágaskodna a látványra!Kicsit ciki,nem?Vagy ennyi erővel a pasimosdóba végezhetnéd nyitott ajtónál a dolgod,hisz ők már láttak pi..t!
2013. júl. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Mert nem bírják már ki,hosszú a sor,gondolom.Bár én mindig kíbírtam eddig.De a suli(középiskola)amikor beiratkoztam(2 éve)nem volt semmi,mert volt két ilyen folyósó,elindultam az egyik irányba és volt ott 1 ajtó,ráírva women.Bementem,két srác volt bent,piszoárok,meg minden,de akkor már nem jöttem ki,elmentem ott wc-re.Később kiderült valaki vicces kedvében odaragasztott a men szó elé egy w-t és egy o-t.XD Azóta mondjuk leszedették,most rendesen ki van írva.

3.-as:"sőt az olaszoknál a mai napig vannak olyan nyilvános helyek, ahova bárki mehet."

Magyarországon is van,illetve én egyszer láttam csak,egy kocsmában kb fél éve.A nevét ide nem írom le,de hát nem volt semmi.

2013. júl. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én csak egyszer jártam férfi mosdóba; még középiskolában, amikor már csak nekünk volt 11. óránk 5ig, és mindenki lelépett :D Általában akkor már szabad volt az a WC, és inkább oda mentünk; komolyan, ott kb. enni lehetett volna a padlóról, míg a női mosdóról a legnagyobb jóindulattal sem lehetett ezt elmondani. Furcsa, de tapasztalataim szerint a férfi mosdó sokkal kulturáltabban szokott kinézni, mint a női.
2013. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 helix válasza:
mert a női wc-ben általában hosszabb a sor
2013. júl. 12. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 helix válasza:
miért, amúgy jobb lett volna, ha a csajszi leragad bámészkodni, vagy ilyesmi?
2013. júl. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy "rendszeresen" bejárnak, kivételek meg mindig is lesznek. És csak egy tévhit, hogy a nők udvariasabbak vagy illemtudóbbak, mint a férfiak. Ugyanúgy vannak nők között is olyanok, akik pont lesz@..ják, ki mit gondol róluk, és mennek, amerre épp kell nekik.


Ahogy a nők perverznek mondanák a férfit, aki a nőibe bemegy, ugyanúgy a nők között is van pár, aki azért megy a férfi részlegbe, hogy lásson valami "érdekeset". Arcbőr vastagság kérdése.


Ha szükséghelyzet van, az mondjuk valahol érthető, de akkor is lehet szerényen és elnézést kérve.

2013. júl. 12. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!