Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Én úgy érzem hogy más vagyok,...

Én úgy érzem hogy más vagyok, mint a többi "normális" ember. Különc lennék?

Figyelt kérdés

Úgy érzem hogy valahogy egészen máshogy látom a világot és máshogy gondolkodok mint a többi ember.Mintha én jobban átlátnám a dolgokat.Sajnos sokkal érzékenyebb vagyok lelkileg.Mindenbe megtalálom a szépséget amit a többiek észre se vesznek.Zárkózott vagyok, mivel nincs olyan ember aki közel állna hozzám, vagy hasonlóan gondolkodna mint én.Sokszor egyedül érzem magam.Csináltam ilyen enneagram személyiségtesztet és aszerint én "Reformer" típus vagyok.Itt a keresőbe beirtam hogy különc, és egy ehhez hasonló kérdésnél az válasz volt:különc aki nem úgy gondolkozik a világról ahogy az átlagember, mer önálló véleményt alkotni, nem felel meg senkinek, és nem elégszik meg azzal amit a média elé tol (zene, információ), fejlödőképes.

szerintem ez a különc.

Ez 100%-ig igaz rám, de nálam emellé még társul érzékenység,gyakori hangulatingadozás,zárkózottság és alkotási vágy.Gyakran vannak öngyilkos gondolataim is amikor már nem bírom a sok lelki terhet.Szerintetek különc vagyok vagy ez teljesen normális,esetleg van valami lelki problémám?


2009. okt. 21. 16:56
1 2 3
 21/21 Nor bika válasza:
Szia!Én is egy kicsikét különcke vagyok, de rám inkább a furcsaság jellemző. Viszont én is sokszor zárkózott vagyok, ilyenkor sokat kell lenni emberek vagy ismerősök közt, hogy jobban meg tudj nyílni. Szerintem semmi baj nincsen a különc emberekkel, sőt én jobban szeretem az egyedibb embereket, nem csak azok a tipikus átlagos emberek kellenek. Hiszen a világba kell hogy legyenek egyedi emberek! Nem?? Btw ha jó, kedves, cuki hozzáfűzésed van valamihez, csak bátran mondjad! Sokkal jobb hallgatni, mint amikor valaki a fél napját panaszkodva meséli el ;)
2018. febr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!