Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kövér nő nyitott tetős sportko...

Kövér nő nyitott tetős sportkocsiban?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ma láttam egy ilyet, mit gondol, attól lesz karcsúbb vagy menő? Elég vicces látvány volt.
2013. júl. 30. 21:36
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaa, sportkocsikban előfordulnak mások is bikinimodelleken meg kigyúrt macsókon kívül? Akkor a többi reklám is hazudik? Húha.


Valószínűleg azt gondolta hogy de jó már egy ilyen frankó kocsiban ülni, meg hogy borzolja a menetszél a haját, kivéve ha már megszokta és nem újdonság neki.

2013. júl. 31. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

sajnos nem vagyok kövér sportkocsis nő

de az emberek szeretnek azon élvezkedni hogy mások (szerintük) mennyire kövérek, ráncosak, pattanásosak

ez már csak így van mióta világ a világ az ember keresi a nála lúzerebbeket hogy legyen önbizalma

2013. júl. 31. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 A kérdező kommentje:

Azért tényleg hihetetlen, hogy itt a gyk-n, a folyamatos zsigerből lepontozók oldalán sikerült feltenni egy olyan kérdést, ahol az egyik oldal válaszát szisztematikusan 100%-ra értékelik. Nem rossz. Ha a kettőt szétválasztom, vagyis milyen egy kövér nő és mit gondoltok egy sportautóban terpeszkedő bárkiről, akkor 1. undorító, igénytelen, ronda, gusztustalan, fogyjon le 2. rohadjon meg, szemét gazdag, mit pöffeszkedik, bezzeg akinek jól megy stb. válaszok érkeznek, de a kettő együtt olyan reakciókat váltott ki, hogy van aki már sajnálja, hogy nem kövér. :D

Na ezért mondtam, hogy érdekes tanulmány ez.

Kösz a válaszokat.

2013. júl. 31. 11:47
 24/33 anonim ***** válasza:
100%

Sikerült teljesen félreértelmezned az emberek hozzáállását! Itt senki nem a kérdésedben szereplő kövér nőről alkotott véleményt, hanem rólad, ez alapján a túlzó és felszínes gondolkodásmódod, és az ebből fakadó kérdésed alapján.

Kicsit gondold újra ezt a "tanulmányt"!

2013. júl. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:

"érdekes tanulmány ez. "

Valahogy van egy olyan érzésem, hogy nekem sem azért fizetnek, hogy tanulmányokat készítesz. :D

2013. júl. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

" van aki már sajnálja, hogy nem kövér"

Bezonyám! Én is inkább lennék egy kövér gazdag, mint egy sovány szegény helyében. Akármilyen nehéz is lefogyni, egy átlagembernek azért még mindig könnyebb, mint meggazdagodni. :D

2013. júl. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 A kérdező kommentje:

24. Akkor ezek szerint csak a 2. válaszolt magára a kérdésre - tehát az egyetlen hasznos válasz? (Azért voltak többen is).


26. Megnézném ezt a gyakorlatban, mennyire lennél lelkes:))


De feltehetem másképp is a kérdést, kiváncsi lennék az ottani válaszokra. :)

2013. júl. 31. 14:15
 28/33 anonim ***** válasza:

27. Megnézhetnéd. Mindkét helyzetben voltam, tapasztalatból beszélek. 26. voltam.

Egyébként meg tanulmány ide, vagy oda, tajparasztság valakit a külseje miatt fikázni. Egyébként szerintem az anyagi helyzete miatt is, főleg ha nem tudjuk hogy jutott oda, ahova jutott, akár negatív, akár pozitív értelemben.

2013. júl. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 A kérdező kommentje:

Ilyen a világ, az emberek nagy része ezt teszi, max. nem mondja ki.

És sovány szegényből lettél kövér gazdag vagy fordítva?

2013. júl. 31. 15:55
 30/33 anonim válasza:
19%

Rossz helyen tetted fel a kérdést. Mert úgy látszik, hogy itt szinte mindenki nyomorék ronda dagadt komplexusos és a többi.

Pedig elég az első két szót felfogni: kövér nő. Az mit is jelent? Azt hogy undorító még rá is nézni. Ha még beképzelt is, az csak még jobban unszimpatikussá teszi.

2013. júl. 31. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!