Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kövér nő nyitott tetős sportko...

Kövér nő nyitott tetős sportkocsiban?

Figyelt kérdés
Most komolyan, ma láttam egy ilyet, mit gondol, attól lesz karcsúbb vagy menő? Elég vicces látvány volt.
2013. júl. 30. 21:36
1 2 3 4
 31/33 A kérdező kommentje:
Látom azért lepontozni még visszajár valaki. Azért ez tényleg szánalmas. Pedig most már egy második ember is megmondta, hogy a legtöbben mit gondolnak. Ez van.
2013. júl. 31. 21:12
 32/33 anonim ***** válasza:

"Pedig most már egy második ember is megmondta, hogy a legtöbben mit gondolnak. Ez van."

Azért ezt te sem gondolhatod komolyan! Kaptál itt 10-15 különböző embertől hasonló válaszokat, majd jött valami felszínes gondolkodású senkiházi kölyök, és állított valami teljesen mást. Most komolyan, ez alapján a konkrét példa alapján szerinted mit gondolnak többen? Azt, amit egy tucatnyian válaszolnak, vagy azt, amit egyedül?

2013. júl. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 A kérdező kommentje:

Abban tévedsz, hogy ez a való életben máshogy van. Volt aki ujjal mutogatott, volt aki csak kiröhögte.

Te magad mondtad, hogy itt a stílusomra reagáltak, nem a nőre. A nőre (vagy mi) a valóságban meg így.

Valaki azt mondta, hogy az emberek nem azért veszik a sportautót, hogy menőzzenek. Ja, tudom én is, szenet szállítanak.

2013. aug. 1. 15:11
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!