Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért ennyire korlátoltak az...

Miért ennyire korlátoltak az emberek?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, ha valaki a többség által nem elfogadott értékrendel rendelkezik, akkor jönnek az okoskodók, és észérvek nélkül leoltják. Általában önmagukból indulnak ki, és képtelenek elvonatkoztatni. Az nem megszokott értékrendet alapból elutasítják. Szerintem azért ellenségesek, mert valójában gyávák úgy gondolkodni és megtenni azt ahogy a "nem elfogadott" teszi. Irigylik is talán. Mire jó ez az álszent, prüd, korlátolt gondolkodás?
2013. aug. 10. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Nem így van, hülyeséget beszélsz, csak nekem van igazam... :)
2013. aug. 10. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

Miből gondolod hogy álszent?

Bármilyen fura van aki tényleg azt írja le amit gondol/érez.

2013. aug. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
61%
A ped0k is ezt gondolják amit te!
2013. aug. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Ez azért így… szóval…. Vannak dolgok, amik tényleg elítélésre méltók. Attól, hogy kevesebbeket vonz a dolog, még nem biztos, irigylésre méltó menő manó aki műveli.

És mindenki önmagából indul ki. Kiből másból kellene? Talán a szomszédból?

2013. aug. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre, hogy nem mernek mások lenni, nem mernek valamit másképp tenni, még akkor sem, ha tudják hogy boldogabbak lennének. Félnek a társadalom megitélésétöl, és inkább mennek a "tömeggel".
2013. aug. 10. 19:19
 6/11 anonim ***** válasza:
4%
Tökéletesen megértelek, sajnos az emberek nagy része beszűkült, manipulálható és buta. Ez van, bele kell törődni.
2013. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
90%
Ja, persze irigylem tőlük, hogy gerinctelenül képesek átgázolni másokon például azzal, hogy megcsalják a pasijukat annak haverjával és hasonlók. Utána meg ide jön sírni, hogy emiatt rossz ember és sajnáltatja magát, mintha ő lenne az áldozat. Az ilyenek verik ki a biztosítékot nálam.
2013. aug. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
9%
Sajnos ez ellen nem sokat lehet tenni, ugyanis ha valaki nem elég elszánt, és bátor, akkor nem mer szembe menni az árral, és fölvállalni a saját véleményét, hiszen akkor rögtön ellene fordulnának. Általában az emberek a könnyebb utat választják, még akkor is ha tudják, hogy nem jó, amit csinálnak, de hát többségben az erő....Elég elborzasztó dolog... :( 19/L
2013. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
A szerelem/szex terén nem az a lényeg, hogy merj szembe menni az árral. Simán legyél csak önmagad (most nem a beteges hajlamok elismeréséről beszélek - pl. pedo). Attól, hogy valakit teljes mértékben kialégítenek az "átlagos" dolgok, még nem prűd és korlátolt és egyáltalán nem biztos, hogy boldogabb lenne, ha extrémebb kalandokat vállalna. Ez jó esetben nem bátorság, hanem igény kérdése.
2013. aug. 10. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%

Inkább leszek "korlátolt", mint olyan elmebeteg, aberrált mint te és a hozzád hasonlók!

Szóval az "irígység" nálam kizárható. :D


Szánalmas, dedós a gondolkodásmódotok!

2013. aug. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!