Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiatalok, szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalok, szerintetek milyen lehet 60-70 éves emberek szexuális élete?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom idős emberektől: mi még gyakoroljuk rendesen,velem elégedett a nejem.Neked is ezt mondta, kérdi a barátja.Hát nem szeretném látni őköt ruha nélkül,igen gusztustalan maszatolást művelhetnek! Szerintem náluk a szeretkezés= becésgetés simogatás.Mit gondoltok erről?
2013. aug. 8. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Ott már törik a csípő :D
2013. aug. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
haláli hehehe :D
2013. aug. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem már nincsen...
2013. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem nagyon izgat, undorító és gusztustalan. Mondom ezt annak tudatában, hogy tudom, egyszer én is leszek még öreg. De szerintem is nagyjából a simogatásban ki is merül a szexuális életük
2013. aug. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A nyugdíjasotthonokban mennek a gangbangek ezerrel.
2013. aug. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5-ÖS Miből gondolod,lakó vagy,mondta a mama,vagy csiripelik a verebek?
2013. aug. 8. 22:11
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem onnan tudja, hogy ő is ott nyomja. Mármint az otthonban.

Amúgy persze, soknak van szexuális élete.

2013. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Azok, akik idős korban még élnek szexuális életet, azok házastárssal teszik, azzal, akivel már legalább egy fél életet leéltek. Persze biztos van kivétel, de nagyon elenyésző szerintem azon idősek száma, akik nem feleségükkel / férjükkel, hanem egy éjszakáznának.


Mert ugye erről megfeledkeztek. Azzal, akivel leél egy életet, szinte napról napra látja a másik testének változásait. Nincsen hirtelen ráncosodás, a bőr sem egy nap alatt ereszkedik meg.


Egyszerűen megtanulják azt, hogy ha a másikat szereted, és ezzel a testét is, akkor annak változásait is elfogadod.


25/F

2013. aug. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!