Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan béküljek ki a legjobb...

Hogyan béküljek ki a legjobb barátnőmmel?

Figyelt kérdés

Kezdem a legelején..

Tavaly évelején ősszejöttem egy kedves, aranyos,vicces jófej sráccal akivel még most is együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást.

Na szóval az a baj, hogy mikor összejöttem Danival akkor Zsófit kicsit elhanyagoltam, Daninak a haverjai közűl az egyik pasi tetszett Zsófinak és hát mivel Zsófinak volt pasija, ő nem a mi sulinkba jár ezért Dani haverja Levi nem tudta hogy mikor vannak együtt és mikor nem, Zsófi beleszeretett Levibe de ugyanúgy szerette a barátját is és mivel nem tudott választani ezért minkét pasinak hazudott.

De Levi megtudta és nagyon csúnyán összevesztek és lehordta Zsófit.

Azútán nem akarták Daniék, hogy foglalkozzak Zsófival ne hogy úgyan olyan.leyek mint Zsófi..

persze nem hallgattam rájuk mert Zsófi volt a legjobb barátnőm.

Amikor elhanyagoltam Zsófit akkor ez neki rosszul esett, hogy évekig vele voltam és most Danival többet foglalkoztam.

Dani és Zsófi nagyon sokat vitáztak nem birták egymást csak miadtam jászották el hogy jóba vannak..

Volt olyan hogy egy idő után Zsófi azért haragudott meg mert lementem nálluk suli után és hogy ő egyedül megy haza.

Ez azért esett neki szarul mert soha nem.hagytam magára..

És azon vesztünk össze hogy Zsófit állandóan megalázta Levi amiért átb*szta.. és ő azt hitte hogy én.soha nem tettem azért hogy békén hagyja őt. Hiába mondtam neki hoy sokszor beszéltem levivel de nem hitte el..

És hát emiadt meg Dani miadt vesztünk össze de nagyon hiányzik nekem, csak ő volt a legjobb barátnőm..

És nem tudom hogy hogyan béküljek ki vele, mivel màr fél éve nem beszélünk egy szót se :(


kicsit hosszú lett, de aki elolvassa és tanácsot adna annak megköszönném:)

Bocsi a helyesírási hibákért :s


2013. aug. 25. 13:55
 1/1 anonim válasza:

Na szóval 17/F- ad most neked tanácsot :D picit hosszú lesz.

Nem tudom ez a csajoknál hogy megy, de a pasiknál 1 csaj nem áll az igaz barátság közé.

Előszöris a kérdésedben ott a válasz :) legyél vele nagyon őszinte, ha nem hisz neked bizonyíts. De ha elkűld a pic*ába ne haragudj meg rá, mond a szemébe hogy akkor is ő lesz a legjobb barátnőd. Ez meglágyítja a szívét :D és mond neki sokszor hogy nagyon hiányzik neked, és hogy egy pasi miatt nem akarod elveszíteni a legjobb barátnőd. azt fogja hinni hogy "nyalizol" neki, ha nem akkor közel jársz a célhoz. ha ezt tudatja veled mármint hogy, "nyali" akkor nagyon őszintén, és tisztán mondj valami olyasmit hogy miért baj az hogy újra a barátnője akarsz lenni? :D valami ilyesmi :) de amúgy komolyan.... most mi a jobb? egy évek óta tartó barátság? ami nagyon szép emlékeket hogyott benned, vagy egy pasi? akiből van sok milliárd :D tudom.... ő az igaz... blablabla.. :D énis beleestem ebbe a hibába, és most... boldogabb vagyok mint az előző kapcsolatomba :) sokkal. szóval ti tudjátok, de azt tudasd vele hogy ha két pasiba szerelmes a barátnőd akkor mind a ketten megfogját utálni őt. hát én ennyi lennék :) szia

2013. aug. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!