Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Vidékről költözés Budapestre?

Vidékről költözés Budapestre?

Figyelt kérdés

Aki vidékről költözött fel Budapestre, hogy kezdett neki?

Tehát hogy zajlott az egész?

Albérlet keresés-állás keresés stb stb

Én is majd a késöbbiekben szeretnék pestre költözni de nemtudom hogy kellene neki kezdeni!

Talán először albérletet kellene találni, utána munkát?

Köszi aki elmeséli a történetét! :)


2009. okt. 31. 20:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én először munkát kerestem,mert albérletből Dunát lehet rekeszteni.Nem volt nehéz,és szeretek ott élni.
2009. okt. 31. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

És hogy kerestél munkát?

Interneten keresztül, aztán ugy mentél fel állás interjúra?

Aztán ha megvolt a munka akkor kezdted az albérletet keresni? Azt hogyan? Internet?

2009. okt. 31. 20:45
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Anyu költözött fel anno, mikor még főiskolára járt, férjhez ment, az utolsó évet még végigjárta Debrecenben, apám már néhány éve itt dolgozott Pesten, szóval anyu felköltözött hozzá. Apámat a munka hozta ide, neki már volt munkája vidéken is, mozdonyvezetőként kezdte, aztán átkerült Pestre, és itt maradt.
2009. okt. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Persze az ugy teljesen érthető ha valakihez felköltözött vagy épp egy konkrét állás hozta fel!

Nekem is könyebb lenne ha feltudnék valakihez költözni! (mondjuk rokon ,barát, bárki) :D

2009. okt. 31. 20:51
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
Első vagyok. Igen ,neten kerestem munkát,és akik behívtak,azokat egy napra kértem,hogy ne kelljen sokat mennem.Nem mondtam,hogy nem vagyok Pesti,beírtam az önéletrajzba egy fal címet.Amikor mondták,hogy felvettek,akkor a munkahelyhez közel próbáltam albérletet keresni.
2009. okt. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%
Én csak az vok, aki szeretne felkltözni Bp-re... amúgy gyönyörű város sztem:) imádom, Európa legszebb táján fekszik:)
2009. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Én is igy gondolom utolsó válaszoló:)

Mindenképp ott szeretnék élni:D

2009. okt. 31. 21:04
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok meg,érdemes.Első voltam.
2009. okt. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
neten kerestem munkát, aztán albérletet. természetesen nagyon gáz, vidékről legalább egy 5ezres felmenni interjúra, és nem biztos, hogy az első tízből összejön valami. utána a két hónap kaució az albérletre, meg az első hónap is rideg, elég nagy mínusszal indulsz, ha nem tudsz majd félretenni havi 20-30 rugót akkor nem éri meg, mert sose jössz egyenesbe.
2009. okt. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Neked sikerült??
2009. okt. 31. 23:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!