Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így a roma...

Miért viselkednek így a roma emberek?

Figyelt kérdés
Valamelyik este hazafelé tartottam a barátommal, és belénk kötött három roma (kettő csak úgy viselkedett, nem volt egyértelműen sötét a bőre, szóval nem tudom, hogy azokat hová soroljam), mert eltettük az autóútról azt a hatalmas betontömböt, amit ők raktak oda. Annyit mondtunk nekik, hogy "arra nem gondoltok, hogy mi lesz, ha egy kocsi belerohan?" Erre kötekedni kezdtek, de már nem szóltunk vissza. Felszálltunk egy buszra, másodpercek múlva pedig ők is jöttek, és kerek-perec leanyáztak, és a barátom kinézetére és hátizsákjára tettek megjegyzéseket. Számtalan ilyen romával találkoztam már, nem mondom, hogy mind ilyen, de szerintem ez a legtöbbre vonatkozik. Miért viselkednek így? És még ők neveztek minket parasztnak...
2009. nov. 1. 09:06
 1/5 anonim válasza:
100%

Ez a tanulatlan-ember szindróma.Az a helyzet,hogy ez etnikumtól független,nem származástól függ.Ezek az emberek egyszerűen primitívek.Ezért hibás a családi háttér,a hibás életvitel.Visszaszólni felesleges,evvel csak hergeljük őket,és annál inkább bunkók lesznek,mert ők ettől érzik erősnek magukat.És általában akkor nagyon bátrak,ha többen vannak,és persze akkor,ha mi kevesebben.

A legjobb,ha nem foglalkozol velük,így nagyobb az esély,hogy megúszod az agressziójukat.

2009. nov. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
40%
Csak a szegény, elkeseredett, kilátástalan helyzetű, iskolázatlan emberek viselkednek ilyen társadalomellenesen. Sajnálatra méltók. A kormánynak kellene tenni értük többet a felemelkedésükért. A tanult, vagy netán művész romák jól érzik magukat, megállják a helyüket. Pl.szeretjük a 100 tagú cigányzenekart :)
2009. nov. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%

Kérdésedben benne van a válasz is.

Mert cigányok.Ennyi.

2009. nov. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 cynic ***** válasza:
87%

Mert a cigány mindig is egy buta, műveletlen nép volt, aminek vérében van a lopás, csalás, bűnözés. Olvastam cigány népmesét. Tudod hogy kezdődött? Ment a cigány lovat lopni a magyartól. No comment.

Régebben a hatalom valamennyire kordában tartotta őket, el voltak különítve a magyar társadalomtól, kevesebb volt az ellenségeskedés: zenéltek, elvoltak magukban, kevesebb zűrt csináltak. Ez az egyetlen dolog, amihez igazán értettek, a lopáson kívül. Manapság már ez is eltűnt, van viszont sok tolvaj, gyilkos cigány, akik napi szinten terrorizálják a magyar lakosságot. A nyomorból ered ez? Nem hinném, egyszerűen buták, mint a föld. Kapnak egy házat, pár hónap/év alatt tönkreteszik, a segííílyt elpazarolják, elisszák. A gazdag romák pedig a vagyonukkal hencegnek, ugye nem kell bemutatnom a napiszaros-puruttyás "raj" képeket... A gyerekeket nagyipari szinten gyártják, különösen a szegényebb rétegekben iszonytató méreteket ölt a vérfertőzés. Következmény: a sok (nyilván genetikailag selejtes) purdéval a szülők nem törődnek, elkezdenek bandákba tömörülve embereket kifosztani, megverni, sokszor megölni, magyarul a jelenlegi helyzet még rosszabb lesz.


Azt mondják, fel kell őket zárkóztatni, hogy képesek legyenek az asszimilációra. Én azt mondom, hogy nem kellene bemocskolni a vérünket egy ilyen alsóbbrendű népséggel. Más kultúra, más "faj", nem valók ide. A cigányság deportálása az egyetlen megoldás.

2009. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
nert cigók
2009. nov. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!