Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak az én gyomrom fordul fel...

Csak az én gyomrom fordul fel ettől a sláger rádiós cirkusztól?

Figyelt kérdés

1. Amikor tavaly Magyarországon kb 17.000 embert küldtek el a munkahelyéről (köztük sok családapát, anyát, akiknek ez a minimum megélhetéséhez kellett), akkor miért nem tudott a sláger rádió összeszedni ugyanígy, pár nap alatt (!), egy ekkora ingyen koncertet tiltakozás gyanánt, meg hozzá egy tiltakozós honlapot, mint most, és miért nem tudott a Bochkor a barátaival szintén nyögve-nyelve, sírvaszipogós reggeli műsort csinálni értük, olyan szenvedéllyel, mint ez a mostani tele kivetített önsajnálattal? Miért csak most tudnak ilyet, pont azok az emberek, akiknek már úgy is annyi pénzük van, hogy a büdös életbe nem lesz megélhetési gondjuk.

2. Ha én elmegyek egy állásinterjúra és ott a cég mást választ helyettem az állásra (tök mindegy milyen okból), akkor legközelebb én is szervezzek egy 15 fős baráti tiltakozás a cég elé, hogy miért nem engem vettek fel, pedig én tudom, hogy jobb lettem volna? Ekkora baromságot mér régen hallottam... Honnan veszik az emberek, hogy az új rádiók nem lesznek olyan jók, vagy akár jobbak?

3. Amikor egy rádió sokszor egyértelmű politikai állásfoglalást tesz, akkor miért lepődik meg azon, hogyha a politikusok áldozatává válik? Nem erre mondják azt, hogy aki prostinak megy az ne csodálkozzon, ha megb**szák?


Félreértés ne essék: én is hallgattam sokszor az évek során a Sláger meg Danubius rádiót, én is röhögtem időnként Bochkorék baromságain, de ezt az önsajnáltatós, 'minden eszközt bevetünk a pénzért' dologtól felfordul a gyomrom. Sokkal szívesebben emlékeznék vissza rájuk, ha csak tudomásul vennék és szomorúan távoznának felhajtás nélkül.

Csak én látom így?


2009. nov. 1. 23:15
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

engem nem érdekel az egész nem is szoktam

ezeket a rádiókat hallgatni

2009. nov. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
73%
De! Bocs megyek hányni!
2009. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
A parom munkanelkuli,tokig eladosodtunk.Bocs,hogy pont leszarom!Van meg ezer masik radio.
2009. nov. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
91%
azt kihagytad, hogy afrikában meg éheznek. -_-
2009. nov. 1. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
81%
csak annyit mondok, hogy szimpátia koncert minden évben van :) ahol sok neves előadó fellép, ez slágeres hagyomány, nem hirtelen szervezték....+ egy ilyen volumenű rednezvény szervezése nem pár hét, sőt pár nap alatt történik, ahnem hóapokkal előre...
2009. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
96%
23:49 :)
2009. nov. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
64%

Erős túlzásnak tartom én is ezt a habverést... :-P

Bochkorék csak a saját kis zsíros és kényelmes állásukat siratják, pedig pontosan tudták, hogy a szerződés most fog lejárni, nem volt meglepetés nekik sem, másnak sem!

Akkor most mit csinálják itt a görög drámát?!


Nekem egyik rádió sem fog hiányozni, évente ha 1x kattintottam rájuk véletlenül...


Bochkorék idióta viccei sem fognak hiányozni! :-P

2009. nov. 1. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
38%

Teljes mértékben egyetértek veled, kedves kérdező. Aki meg az afrikai gyerekeket írta, először járja ki a középiskolát (vagy általánost?). Az elbocsájtások itteni, aktuális problémák, téged is érinthetne te *****!!!! Igencsak okos...

A danubiust meg a slágert ki nem kakilja le? Akinek az tetszett, majd hallgatja a star fm-et.

2009. nov. 2. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
78%

A Sláger angyalt azért "hozták létre",hogy segítsenek másoknak.Valóban kicsit sokat szerepelnek most a médiában,de vannak,akiknek tényleg fáj,hogy nem lesz többet ez a rádió.Amikor beépül napi szinten! a hétköznapokba,aztán hirtelen azt mondják van 18 napod és vége,nem tehetsz semmit,az igenis megdöbbent és rosszul esik.Ők elveszítik a munkahelyüket,ahol 12 éve dolgoztak.Azok az emberek,akiket kirúgtak,akiket emlegettél,ők is biztos meggyászolták a sok éves munkájukat,a helyet,ahova többé nem mehetnek vissza.Csak ezt a barátaiknak,családtagjaiknak mondták el,nem szerepelt az újságban.Bocsiék ugyanezt teszik,csak épp az ország elött,hisz az ország elött dolgoztak.Most mindenki elmondhatja,hogy mennyire fog hiányzni neki az,ami eddig az élete része volt.Természetesen,aki eddig is csak nagy ritkán hallgatta a rádiót,annak talán fel sem tűnik és keres egy másikat,de vannak,akiknek ez olyan volt,mint a reggeli kávé.Van,észre se vesszük,de ha megvonják,hiányzik.

Azt senki sem tudja,hogy milyen lesz az új,de szerintem sokan tojnak is rá,azt akarják visszakapni,amit eddig szerettek.

Az pedig teljesen más tészta,hogy ez a pályázat törvényesen lett-e lebonyolítva vagy sem.

2009. nov. 2. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
68%

"Csak ezt a barátaiknak,családtagjaiknak mondták el,nem szerepelt az újságban.Bocsiék ugyanezt teszik,csak épp az ország elött,hisz az ország elött dolgoztak "


szép megfogalmazás, ezt kellene látnia mindenkinek. Elég sok embert összetartottak ők, és elértek azért társadalomnak hasznos dolgokat, vagy íhvták fel a figyelmet.


Anuykám is jött el sírva, olyan melóhelyről, ahol csak pár hónapot volt, mert nagyon megszerették munkatársai, ő is őket, jó közösség volt.

Ők sem hiszem hogy a pénzüket síratják, inkább az emlékeket, a munkatársakat, a megszokott dolgokat.


Hsonlíthantám ahhoz, mint mikor ballagásán sír valaki.

2009. nov. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!