Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Csak az én gyomrom fordul fel...

Csak az én gyomrom fordul fel ettől a sláger rádiós cirkusztól?

Figyelt kérdés

1. Amikor tavaly Magyarországon kb 17.000 embert küldtek el a munkahelyéről (köztük sok családapát, anyát, akiknek ez a minimum megélhetéséhez kellett), akkor miért nem tudott a sláger rádió összeszedni ugyanígy, pár nap alatt (!), egy ekkora ingyen koncertet tiltakozás gyanánt, meg hozzá egy tiltakozós honlapot, mint most, és miért nem tudott a Bochkor a barátaival szintén nyögve-nyelve, sírvaszipogós reggeli műsort csinálni értük, olyan szenvedéllyel, mint ez a mostani tele kivetített önsajnálattal? Miért csak most tudnak ilyet, pont azok az emberek, akiknek már úgy is annyi pénzük van, hogy a büdös életbe nem lesz megélhetési gondjuk.

2. Ha én elmegyek egy állásinterjúra és ott a cég mást választ helyettem az állásra (tök mindegy milyen okból), akkor legközelebb én is szervezzek egy 15 fős baráti tiltakozás a cég elé, hogy miért nem engem vettek fel, pedig én tudom, hogy jobb lettem volna? Ekkora baromságot mér régen hallottam... Honnan veszik az emberek, hogy az új rádiók nem lesznek olyan jók, vagy akár jobbak?

3. Amikor egy rádió sokszor egyértelmű politikai állásfoglalást tesz, akkor miért lepődik meg azon, hogyha a politikusok áldozatává válik? Nem erre mondják azt, hogy aki prostinak megy az ne csodálkozzon, ha megb**szák?


Félreértés ne essék: én is hallgattam sokszor az évek során a Sláger meg Danubius rádiót, én is röhögtem időnként Bochkorék baromságain, de ezt az önsajnáltatós, 'minden eszközt bevetünk a pénzért' dologtól felfordul a gyomrom. Sokkal szívesebben emlékeznék vissza rájuk, ha csak tudomásul vennék és szomorúan távoznának felhajtás nélkül.

Csak én látom így?


2009. nov. 1. 23:15
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
49%
Sajnos se a Sláger se a Danubius rádió nem az ma már, mint akik voltak indulásukkor. Én hallgattam őket és kedveltem, de csalódtam bennük, és váltottam. Nem bánom, hogy nem lesznek, mert a mai Sláger és Danubius nem azok, akiket kedveltem, amikor még újak voltak.
2009. nov. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

"Tiszta kommunizmus! Azt hittem kapitalizmus van!"


A frekvenciasávok szerinted tetszőleges mennyiségben gyártható, birtokolható, adható-vehető javak közé tartoznak? Könyörgök, csak fél percig használd az agyadat, mielőtt gerincből hülyeségeket gépelsz.

2009. nov. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!