Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eleged van már a nemek tekinte...

Eleged van már a nemek tekintetében alkalmazott külső mércéből?

Figyelt kérdés
ami általában a nőknek kedvez.
2013. szept. 15. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/292 anonim válasza:
14%
Kedves kérdezőnek nem tetszenek a válaszok, akik nem hasonlóképpen, begyepesedetten gondolkodnak, mint ő. vicces.
2013. szept. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/292 A kérdező kommentje:
én nem igy gondolkodom, én ezt élem. Persze aki meg nem ezt éli, annak lehetetlen elgondolni, hogy milyen ez a szivás sors.
2013. szept. 15. 14:10
 13/292 anonim ***** válasza:
91%

Akkor műttesd meg magad, és nagyjából te is nő lehetsz,vagy én nem tudom milyen válaszra vársz.

Annyit látok,hogy rinyálsz egy olyan dolog miatt , amin nem lehet változtatni.

2013. szept. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/292 anonim válasza:
80%
Csatlakozom 13hoz, vagy másik opció: légy b_uzi.
2013. szept. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/292 A kérdező kommentje:

először is: nem ez VAN, hanem ez LETT


mert régen nem volt ekkora szava a nőknek, szépen le voltatok nyomva, de hát jött a jóvilág és a nőknek kinyilt a csipájuk. Ha egyedül életesélyeid a nullát nyaldosnák alulról, akkor alázatosabbak lennétek a férfiak felé.

2013. szept. 15. 14:14
 16/292 anonim ***** válasza:
93%

Túl sok agysejtem ölték már meg a hozzád hasonlókkal való vitatkozások, szóval most ebbe nem fogok tizenötödszörre is belemenni.

Csak egy kérdés: Te ezeket tényleg képes vagy komolyan leírni? Vagy ez csak egyszerű provokáció akar lenni?

2013. szept. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/292 A kérdező kommentje:
engem zavar, hogy a nőknek sokkal könnyebb!
2013. szept. 15. 14:20
 18/292 A kérdező kommentje:
és ezzel egyetemben nekem meg nehezebb
2013. szept. 15. 14:20
 19/292 anonim ***** válasza:

Kérdező, igen, elegem van. A nőknek valóban a kinézeted meg a pénzed számít csak más nem.

14:05, amíg a helyzet nem fog változni, nemhogy kevesebb nem lesz,de ennél még sokkal több. Ezt veheted készpénznek.

2013. szept. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/292 anonim ***** válasza:
84%

Na, kapsz egy női választ.


1. Szép, méghozzá természetes szépségű nőnek mondanak, mégsem a külsőmmel értem el azt, amit eddig elértem. Ugyanannyit kell tennem mindenért, mint a férfiaknak. Egyedül is boldogulnék, van jövőképem.

Nehogy aztán egyszer a beosztottam legyél! ;)

2. Elég felszínes dolog húspiacnak felfogni a társkeresést.

3. Nem érdekel, hogy melyik férfi hogy néz ki HOZZÁM KÉPEST. Egyrészt ezt nem lehet objektívan összemérni, másrészt pedig nem magamhoz méricskélem, hanem az számít, hogy mit érzünk egymás iránt.

És undorító az, hogy ez alapján ítélsz párokat, közben semmit sem tudsz a kapcsolatukról.

4. Nem érdekel, hogy te nem tudsz ingyen kefélni, ettől még nekem nem kötelességem kihasználni, hogy rengeteg kanos varacskosdisznó van, aki még a kulcslyukba is bedugná. Tudod, valakinek vannak igényei saját maga felé, és érzelmek, valamint kapcsolat nélkül nem akar szexet.

2013. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!