Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eleged van már a nemek tekinte...

Eleged van már a nemek tekintetében alkalmazott külső mércéből?

Figyelt kérdés
ami általában a nőknek kedvez.
2013. szept. 15. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/292 A kérdező kommentje:
am most nem akarok összeesküvés-elmélettek jönni, de bőven van szándékos munkálkodás is amögött, hogy ez lett a korszellem.
2013. szept. 15. 14:43
 32/292 anonim ***** válasza:
76%

Elmondtuk már párszor:

Vagy elfogadod a tényeket, és alkalmazkodsz, könnyen boldog élet várhat rád is.

Esetleg vergődsz, rinyálsz,panaszkodsz nagy mellénnyel, hasztalanul.

Átműtteted magad a "kiváltságos" nemmé.


Illetve még: Elhagyod Európát, nem csak Európa létezik képzeld. Más társadalom, más szokások.

2013. szept. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/292 anonim ***** válasza:

Kérdező, van egy nagyon rossz hírem számodra. Semmi esélyed, hogy e tekintetben és más vonatkozásban változzék az életed. Téged már leírtak. Itt is, ha jól olvastam.


De azért, csak mert jó kedvemben vagyok.

1. Fogalmad sincs a világ működéséről. A mérce nem külső, hanem férfimérce. És a nők számára többnyire hátrányos. Annyira, hogy a férfiak zöme észre sem veszi.

2. A témától függetlenül én rinyáló emberben még csak magával valamit kezdeni nem képes szerencsétlent láttam. Férfit is, nőt is.

3. Igazából #16 álláspontját kéne követnem ugyanazért.

4. #20-ban végre egy normális nőt láttam. Ha nem volnánk mindketten foglaltak, el is gondolkoznék, hogy szerezzem meg a címedet. Azt gondolom menne.

5. Elég szókimondó alkatnak tartanak. Két női főnököm volt. Az egyik kicsit nehezen kezelhető, mert eleinte férfigőgnek tekintette a hozzáállásomat. Szerencsére elég okos volt ahhoz, hogy rájöjjön, téved. Mindkettővel jól kijöttünk. Ahogy mondani szokás, félszavakból értettük egymást. Intelligencia kérdése. Mindkét félnél. De ez igaz a férfiak, vagy a nők főnök- beosztotti viszonyára is.

6. Már csak adalék. Igen, a férfi és a nő mentalitásban is eléggé különbözik. Ilyennek alkotta a természet. Éppen ez az izgalmas benne. Ha ugyanolyan lenne, csak nemének tulajdonságait lelné fel a másikban is. Dögunalom. Így viszont van mit felfedezni, megérteni, mindkettőnek. Nyújtani olyasmit, ami a másiknak jó. Ha egy ilyen kapcsolatban az egyik fél elnyomottnak érzi magát, akkor mentálisan sérült. Mert képtelen felvenni a fonalat, megérteni és ha kell, kezelni a másikat. Lehet, hogy a másik is mentálisan sérült, ezért tör uralomra, de azt ép ésszel fel lehet ismerni, tenni ellene. De siránkozni, nem vall ép lélekre.

2013. szept. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/292 A kérdező kommentje:
de most itt arról van szó, hogy egy nőnek miért kell sokkal, NAGYSÁGRENDEKKEL kevesebbet tennie a szexért!
2013. szept. 15. 15:51
 35/292 anonim ***** válasza:

# 33


Köszönöm. :) (a # 20-as vagyok). Te is egy normális pasinak tűnsz. Egyre ritkább az ilyen.


"de most itt arról van szó, hogy egy nőnek miért kell sokkal, NAGYSÁGRENDEKKEL kevesebbet tennie a szexért!"


Még mindig nem fogod fel, hogy léteznek igényesebb emberek (akár nők, akár férfiak), akik nem csak arra vágynak, hogy bedugdossák valahová/bedugják a nekik lompost, hanem JÓ szexre vágynak, és ehhez vannak érzelmileg is igényeik?!

Én ilyen vagyok, és őszintén telibe sz*arom, hogy a te felfogásod szerint úgy szexelhetnék össze-vissza igénytelen módon, ahogy akarok...

2013. szept. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/292 A kérdező kommentje:
hát mindenki a jó szexre vágyik, csak épp egy idő után szembesül vele, hogy mindez a lehetöségeinek körén kivülre esik. Te valoszinüleg azt szoktad meg, hogy van rá lehetöséged. De am én is kezdek belefáradni, hogy olyan embereknek magyarázzam ezt, akik SEMMIT nem tudnak arról, hogy milyen az, hogy nem kellesz senkinek!
2013. szept. 15. 16:04
 37/292 anonim ***** válasza:
100%

Nem szoktam meg semmit. Neked meg arról nincs fogalmad, hogy milyen ura lenni önmagadnak, és saját magad felé elvárásokat megfogalmazni, saját utadon haladni, stabil akarattal rendelkezni. Egy gyenge jellem lehetsz, akit a farka + a társadalmi elvárások + a látszat irányít. Nem csoda, hogy senkinek sem kellesz. Nőies nő létemre méltóbb lennék a tökeidhez, mint te magad, és ez azért elég komoly. :D

Volt, hogy nem szexeltem évekig, mert azzal a bizonyos egyetlennel nem volt épp lehetőségem. Ilyenkor hol érdekel, hogy amúgy ki dugna meg?

2013. szept. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/292 A kérdező kommentje:

évekig? hány évekig is?


nem tudom mire vitted volna a kis életeddel, ha RONDÁnak születsz.

2013. szept. 15. 16:10
 39/292 A kérdező kommentje:
én se végeztem volna egyetemet, ha alacsony az intelligenciám alapból.
2013. szept. 15. 16:11
 40/292 A kérdező kommentje:

hát, ha már elengedsz egy ilyen mondatot, hogy szerinted jól állna neked egy herezacskó, akkor szerinted innentöl mennyire fognak téged nőiesnek tartani?


Mert nekem speciel hányingerem támadt a férfiaizált nőktől!


ugyanugy, mint ahogy neked hányingered lenne a feminizált férfiaktól, bár lehet épp azokra gerjedsz, mert hát hajt a mentális tesztó és valakin uralkodnod kell.

2013. szept. 15. 16:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!