Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eleged van már a nemek tekinte...

Eleged van már a nemek tekintetében alkalmazott külső mércéből?

Figyelt kérdés
ami általában a nőknek kedvez.
2013. szept. 15. 13:59
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/292 A kérdező kommentje:

na hát ez nagyon gáz érvelés volt!


Először is tudván tudod, hogy nem cak ronda pasikkal szexelhetnél, hanem elég jó pasikkal is. Csak épp neked még attól is jobb kell!


Továbbá ha nem érdekel a külső, akkor nem tudom miért emeled ki, hogy undoritó pasikkal nem dugsz.


Sőt, magad se gondolod végig, hogy egy vézna, alacsony, életcélok nélküli, ronda arcu és lapos stilusu, halk hangú himnemü mennyire jön be neked. Mert lehet magyarázni, hogy a szerelem vak, de valójában nem.

2013. szept. 15. 14:28
 22/292 A kérdező kommentje:
ja és probáltad már az életet RONDÁN?
2013. szept. 15. 14:32
 23/292 anonim ***** válasza:

Nem tudom magadat írtad e körül, de pont olyan dolgokat írtál le, aminek nagy része javítható.

Ha ő nem szeretne változni, akkor rinyáljon nyugodtan, de senki nem fogja egy pillanatig sem komolyan venni.

2013. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/292 A kérdező kommentje:
javitható? De az más kérdés, hogy mekkora plusz munkával. mondjuk ez utobbiba szerintem bele se gondolsz.
2013. szept. 15. 14:34
 25/292 anonim ***** válasza:
94%

"nem cak ronda pasikkal szexelhetnél, hanem elég jó pasikkal is. "


Érzelmek nélkül nem akarok velük sem.


"Csak épp neked még attól is jobb kell!"


CSAK szexre, egyik sem kell. Párkapcsolat terén már más a helyzet. :)


"Továbbá ha nem érdekel a külső, akkor nem tudom miért emeled ki, hogy undoritó pasikkal nem dugsz. "


Nem mondtam egy szóval sem, hogy nem érdekel a külső. Csak azt, hogy nem méricskélem magamhoz a pasikat.

(Szövegértelmezés lvl 1000000000000000)


"Sőt, magad se gondolod végig, hogy egy vézna, alacsony, életcélok nélküli, ronda arcu és lapos stilusu, halk hangú himnemü mennyire jön be neked."


Őszintén? Semennyire. Miért kellene nekem egy ilyen?

Viszont volt már extrém vézna, életcélok nélküli, ronda arcú, undorító jellemmel megáldott barátom. Azt hittem, hogy rendes és összepasszolunk lelkileg, valamint a humora is tetszett, ezért jöttem vele össze. Meg is bántam vagy 1000x. :)


Még mindig nem érdekel, hogy mit rinyálsz össze, én nem fogok változtatni miattad az életemen. Ha jó leszel, adok neked majd egyszer munkát! ;)

2013. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/292 bakur12 ***** válasza:
89%

#20 jo valasz.

Kedves kerdezo. Ha mar ugyis olyan vagy amilyen, ahelyett hogy itt rinyalnal novelned az eselyeid azzal, hogy kepzed magad, amivel novelned az eselyeidet a sikerhez. A kulso merce alapjan kivalasztottak is megizetnek pl. azzal, hogy felkinaljak a testuket csak ugy mint egy darab hust olyan csunya ferfiaknak, akik azert lettek fonokok, mert a rinyalas helyett tettek valamit azert, hogy legyenek valakik.

Sok szerencset es kivanom hogy te is elerj valamit.

2013. szept. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/292 A kérdező kommentje:
női fönöktöl mentsen meg mindenkit az ég!
2013. szept. 15. 14:37
 28/292 anonim ***** válasza:
91%

Senkit nem érdekel,hogy mekkora plusz munkával, senkit.

Kifogás mindenre akad, a hibát mindenkiben megtalálod.


Viszont komolyabb gondok is vannak itt:

Például:Mérhetetlenül butának tűnsz. Megállás nélkül rinyálsz.

Ezek megoldása ahogy látom még keményebb munka,mint a külsőd.

2013. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/292 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem meg tőled.

Szívből remélem, hogy egy nő fog páros lábbal kirúgni egyszer. :DDD

2013. szept. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/292 anonim ***** válasza:
53%

Kérdező, itt nem arról van szó, hogy igazságos-e ez így, ahogyan vagy, vagy nem, sem arról, hogy kinek egyszerűbb, hanem arról van szó, hogy senki sem próféta a saját hazájában.

Nm tudsz változtatni a kor világnézetén, felfogásán, mert te csak egy porszem vagy a gépezetben, mint mindenki más.

Vagy önmagadon változtatsz, vagy a hozzáállásodon, ha tudsz, vagy pedig fellázadsz, az emberek hülyének néznek, aztán talán valaki a jövőben rájön, hogy te tulajdonképpen nem is beszéltél hülyeségeket, de a kor szellemét nem változtathatod meg magad körül.

2013. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!