Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eleged van már a nemek tekinte...

Eleged van már a nemek tekintetében alkalmazott külső mércéből?

Figyelt kérdés
ami általában a nőknek kedvez.
2013. szept. 15. 13:59
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯
 201/292 anonim ***** válasza:
91%

Azért írtam ezt a hasonlatot, mert a kérdező fene tudja miért, de azt várja el, hogy az élet igazságos legyen.

És itt pampog, hogy nőként miért könnyebb szexhez jutni, vagy mások miért lesznek hamarabb izmosak, mint ő.


Mintha mindenkinek egyformán könnyen kéne szexhez jutnia, vagy mindenkinek egyformán gyorsan kéne izmosodnia.


Az egész beállítottsága hülyeség, mert valamiféle EGYENLŐ ESÉLYEKET vár el. Amik a valóságban nincsenek. Van, aki szépnek születik, van aki rondának. Van aki okosnak, van aki hülyének. Van, aki gazdagnak, van aki szegénynek.


Ennyi erővel folyamatosan lehetne azon panaszkodni, hogy a szomszéd Kriszti miért ír ötöst tízpernyi tanulással, míg én 3 óra készüléssel is megbukok, vagy hogy a szomszéd Pistinek miért van Iphone 5-je, még nekünk fagyizni sincs pénzünk.

2013. szept. 16. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/292 anonim ***** válasza:
A sok okoskodással vegyített rinya helyett várom a bölcs tanácsokat, hogy mit kellene tennem, mit vártok. :) Tessék, itt az alkalom, hogy megmondjátok a tutit!
2013. szept. 16. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/292 anonim ***** válasza:
92%

Ez eléggé béna érv volt a részedről. Mit tehet arról a kérdező, hogy Etiópiában ilyen fosok a viszonyok? Ha nem írja ki a kérdést, akkor talán élhetőbb lesz az az ország? Egy többezer kilométerre lévő ország helyzetét nem tudja befolyásolni se ő, sem én, de még te sem. Tök jó hogy kapásból ilyen irreális összehasonlítási alap jutott eszedbe. A nők felfogásán és hozzáállásán viszont pont hogy mi tudnánk változtatni. Az élet szar, ez így van, de ha nem teszünk ellene, akkor még szarabb lesz, ezt garantálhatom.



Mit tehet arról a nő h ti balf aszok vagytok a csajozáshoz?....

2013. szept. 16. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/292 anonim ***** válasza:
76%
gyurjal noj meg legyel jo kepu es gazdag ebbol az ucsora van esejed a tobbi sajnos adottsag.
2013. szept. 16. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 205/292 anonim ***** válasza:
Uccsó, te meg tanulj meg írni légy szíves! A többit nem is firtatom inkább...:D
2013. szept. 16. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/292 anonim ***** válasza:

"Mit tehet arról a nő h ti balf aszok vagytok a csajozáshoz?...."


Talán nemcsak a pénzes "domináns alfahímeknek" kellene esélyt adni. Elvileg a nő választ, de tényleg semmi közük nincs hozzá, ugyanmár, én kérek elnézést...

2013. szept. 16. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/292 anonim ***** válasza:
Bocs, nincs közöm hozzá. Nem járok pénzes, domináns alfahímmel. :)
2013. szept. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/292 anonim ***** válasza:

Talán nemcsak a pénzes "domináns alfahímeknek" kellene esélyt adni.


Te miről beszélsz????????



Elvileg a nő választ


ezt aláírom

2013. szept. 16. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 209/292 anonim ***** válasza:

"Mert mit csináljunk? Szánjunk meg egy kis szánalomdugással, vagy mi?

A kérdező kommentje:

hát arra tuti nem mondanám azt, hogy nem."


Na és itt vagyunk a probléma gyökerénél, mivel ebből az látszik, hogy nincs benned tartás. Persze annyi nyilván van, hogy csak bombázó csajokkal szeretnél ilyet.


Hadd osszak meg veled egy dolgot: én is voltam ilyen nyavalygós, még mindig van bennem egy kevés ebből sajnos. És volt, hogy nagyon tetszett egy lány, ő viszont nem igazán viszonozta az érzéseimet, bár tett néhány utalást, melyek alapján a merészebbek már léptek volna. Egy gyönyörű, bájos lányról van szó. Viszont ha azt mondta volna nekem, hogy ő sajnálatból összejön vagy szexel velem, én mondtam volna nemet.


Ugyanis nem az aktus tölt el büszkeséggel, hanem hogy egy gyönyörű nő vonzónak talál.


Ja, és amit nem írtam, ennek a lánynak két másik srác keltette fel jobban az érdeklődését. És pont egy testes, előnytelenebb külsejű srác volt az, akit kitágult pupillákkal és résnyire nyitott szájjal bámult. Mert az a fickó telibe leszarta, hogy testes, és eltudta adni magát. Aminek persze akkor nem örültem. :)


Amúgy meg nem értem, hogy akkor most te max. 6-os lányokkal , vagy nem akármilyenekkel jöttél már össze?

2013. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/292 anonim ***** válasza:
92%

Ez 20-25 éves korig megy,hogy megy a rinyálás,hogy aki jól néz ki jobb élet,majd jön az újabb gond és:

kb 25éves kortól megy a rinyálás,hogy akinek van pénze jobb élet.


Még van pár éved ezen siránkozni aztán ne aggódj találsz egy újabb okot,hogy miért legyél egy siránkozó kényes bohóc.

2013. szept. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!