Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eleged van már a nemek tekinte...

Eleged van már a nemek tekintetében alkalmazott külső mércéből?

Figyelt kérdés
ami általában a nőknek kedvez.
2013. szept. 15. 13:59
 241/292 anonim ***** válasza:
100%

Jártam kondiba nagyon kezdőként, semmi izom nem volt rajtam. Sose nevetett ki senki, max. tanácsokat adtak.


Mindenki fejlődik, van aki gyorsabban, van aki lassabban. De profi edzésterv kell, megfelelő étkezésekkel, regenerációval és alvással.

2013. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 242/292 A kérdező kommentje:
van akinek meg csak a fekpad létezik meg a házikoszt, aztán mégis megvállasodik pár honap alatt.
2013. szept. 17. 20:04
 243/292 anonim ***** válasza:

Szard már le a másikat, könyörgöm. Miért kell mindig mindent valaki máshoz hasonlítani?

Te is fejlődni fogsz, max. lassabban, mint mások.

Főleg akkor ha végre egyszer magaddal foglalkoznál, és nem másokat méregetnéd, és másokhoz hasonlítanád magad.

2013. szept. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 244/292 A kérdező kommentje:

attól h nem hasonlitgatnám magamat másokhoz, az élet még ugyanugy másokhoz hasonlitgatna!


Én is 18 évesen lettem nagykoru, 25 éves koromig lehetek pályakezdő, stb. Tehát az időkeret nekem meg van szabva, nem veszi figyelembe, hogy én lassabban fejlődőm.

2013. szept. 17. 20:13
 245/292 A kérdező kommentje:
te valószinüleg még beleesel a normális emberek szórásába, de én már azon kivül vagyok. ugyh te nem tudod elképzelni, hogy milyen az amikor mindenki elhuz melletted, te meg csak egyre szélebbre sodrodsz
2013. szept. 17. 20:15
 246/292 anonim ***** válasza:

És szerinted miért húz el mindenki melletted, miért sodródsz a szélére?


Nem lehet, hogy azért, mert lusta vagy bármit is tenni? Mert jaj inkább meg sem próbálom, hisz XY-nek meg Z-nek gyorsabban sikerült.


Figyelj, ha el se kezded, sose fog sikerülni.


Lemaradtál, igen. De legalább próbálj már meg kicsit felzárkózni, és nem csak a helyzeten keseregni.

2013. szept. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 247/292 A kérdező kommentje:

Én lusta? Végig strebultam a gimit, senki se mondta, hogy haverkodni is kell, csak az számitott, hogy "ötös legyél kisfiam"


A külsöm meg sose volt fényes, ugyhogy johogy nem csábitott magába egy társaság sem, inkább csak ellöktek maguktól, mert egy ronda emberrel senki se fárasztja magát!

2013. szept. 17. 20:25
 248/292 anonim ***** válasza:

Hát ha a gyáva jobban tetszik, felőlem lehetsz akkor az.


Nem tűnik fel egyébként, hogy te mindent a külsőddel magyarázol? A csajozás még oké. De hogy a munka, meg most hogy emiatt nem haverkodtak veled az emberek. Figyelj, nem lehet mindenkinek jó külseje, dehogy már erre fogj mindent.


Gyártod itt a kifogásokat agyba-főbe, de amikor tenni kéne valamit, akkor jön hogy 'áh úgyse sikerül, másoknak jobban megy', 'fájni fog' stb.

2013. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 249/292 A kérdező kommentje:

gyúrás fáj? Igen? Meg fog látszódni az izmaidon valami? Nem.


Nehéz elvégezni egy BME-t. Igen? Lesz munkád ha elvégzed? Nem. Mérnem? Mert a kapcsolatépités nem volt a tanrend része.


Csajod lesz, ha odamész és tolod mint az állat? Nem. Mérnem? Mert nem nézel ki elég jól.


Elegem van már, hogy csinálom az eröfeszitéseimet és még a legkisebb mértékben kézzelfogható eredmények sincsenek.


Pl egyszer albiba laktam két corvinusos gyerekkel, ők az ég egyadta világon semmit se tanultak, én meg mint az állat, volt, hogy 3 hetet folyamatosan végig tanultam szorgalmi időszakban ugy, hogy egyébként is minden hétköznap tanultam és tudod mennyi lett az átlagom? Közepes. Szal semmi kirivó eredmény. Még ösztöndijat se kaptam, pedig nagyon sokat tanultam, látszott is a lakotársakon, hogy ekkora méltatlanság már nekik is szemet szúr, mert hozzájuk képest nagyságrendekkel többet szivtam az iskola miatt. És ők meg a heti 2 bulika meg a déligalvásra kaptán a 20ezre ösztöndijat.

2013. szept. 17. 20:42
 250/292 anonim ***** válasza:

Ezzel magadat akarod áltatni, vagy ezek az újabb kifogások?


"Meg fog látszódni az izmaidon valami? Nem."

Hazugság. Fiziológiai törvényszerűség. Aki rendszeresen gyúr, és mellette elég fehérját fogyaszt, izmosodni fog. Lehet nem örülsz neki, de ez rád is igaz, te sem vagy kivétel. Asszem 7 hetet gyúrtál, és ebből vontál le ilyen általános törvényszerűségeket. Hát grat. Majd egyszer gyúrj 3 hónapot, vagy 1 évet, és akkor látni is fogsz valamit. Jaj, és most el ne kezd, hogy másokon 7 hét után is látszott, mert lecsaplak, mint a taxiórát.


"Lesz munkád ha elvégzed? Nem."

Tőled függ. Szerinted hány ezer BME-s talált állást kapcsolatok nélkül? Nekem speciel 3 ilyen ismerősöm is van (mérnökök), de gyanítom még ezer ilyen ember van. Persze tudom, ronda vagy, emiatt nem barátkoznak veled, és emiatt nincsenek kapcsolataid, és emiatt nincs állásod. Megsúgom, nem mindenki (sőt a többség nem) protekcióval talált állást.


"Csajod lesz, ha odamész és tolod mint az állat? Nem."

Hazugság. Kismillió ellenpéldám van. Csóró, ronda arcokat is láttam már nem egyszer átlagos/átlag feletti csajokkal. Sőt ismerek ilyet személyesen is, igaz csak egyet.


"mennyi lett az átlagom? Közepes. Szal semmi kirivó eredmény. Még ösztöndijat se kaptam"

Közepes eredmény a BME-n más, mint közepes eredmény egy noname főiskolán. Ösztöndíjat meg az kap, aki átlag felett teljesít. A többiektől függ, hogy milyen átlagtól jár ösztöndíj. Volt olyan noname szakos ismerősöm, akinek 4.5-től volt ösztöndíj, és volt olyan mérnök, akinek 2.3-tól. Voltaképpen ez sem teljesen igazságos, de ösztöndíj mindig akkor jár, ha elég sok embert leelőzöl tanulmányi eredményben.

2013. szept. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!