Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Eleged van már a nemek tekinte...

Eleged van már a nemek tekintetében alkalmazott külső mércéből?

Figyelt kérdés
ami általában a nőknek kedvez.
2013. szept. 15. 13:59
 251/292 A kérdező kommentje:
de mi az, hogy kimaxolom a tanulás témát és még akkor se kapok ösztöndijat, mások meg lófaxt se csinálnak és kapnak 20ezret? A BME-n a 20 ezres ösztöndij már nagoyn soknak számit
2013. szept. 17. 20:58
 252/292 anonim ***** válasza:
77%

Úgy hogy ők több corvinusosnál teljesítettek jobban, mint ahány bme-snél te. Lehet ők voltak nagyon okosak, vagy a többi corvinusos bulizott még többet.


De ne menjünk el megint abba az irányba, hogy ez mennyire igazságtalan. Igen, az. Ahogy például az is, hogy egyik ember ballagásra egy lakást kap, a másik meg egy éttermi vacsorát, a harmadik meg semmit.

2013. szept. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 253/292 anonim ***** válasza:
Kimaxolod. Magadhoz képest. Ami nagyon szép dolog, de az ösztöndíjat nem ez alapján adják. De ez sem jelenet semmit, mert nem feltétlenül az kap később jó állást, aki nagy ösztöndíjat kapott. Ez csak egy jutalom az átlagon felüli tanulmányi eredményért.
2013. szept. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 254/292 A kérdező kommentje:
de erről beszélek, hogy magamat csucsra járatom és még az se elég szinte semmire, max hogy az átlag szintet megüssem. Hát hogy lehet ugy élni, hogy állandoan küszködnöd kell, hogy még az átlag szintet is elérd? Más meg vigan éli az életét nagy megeröltetések nélkül?
2013. szept. 17. 21:31
 255/292 anonim ***** válasza:

Nah, ne csúsztassunk már megint!

Arra valóban nem elég, hogy ösztöndíjat kapj. De az ember azért megy egyetemre, hogy ösztöndíjat kapjon? Nem!

Hanem azért, hogy utána jó állása legyen.

Nem, nem feltétlenül protekcióval.


Lehet protekció nélkül is jó állást találni!

2013. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 256/292 A kérdező kommentje:
most nem az ösztöndij a lényeg, hanem az, hogy eröfeszitések ellenére is kevésnek bizonyultam.
2013. szept. 17. 21:38
 257/292 anonim ***** válasza:

Amúgy mostmár kezd idegesíteni, ahogy más emberekről gondolkodsz. Szerinted mindenki más élete olyan szuper, olyan fenékig tejfel? Hát rohadtul nem! Semmit nem tudsz mások életéről, nem látsz bele a gondjaikba, csak itt kívülről osztod az észt, hogy másnak mennyire király, neked meg mennyire szar. Elárulom, másoknak is vannak gondjaik, és nem feltétlenül kisebbek, mint a tied.

Biztos nagy lelki törést fog okozni ha kijelentem, messze nem te vagy a világ legszerencsétlenebb embere.

2013. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 258/292 A kérdező kommentje:
hát én tisztában vagyok azzal, hogy vannak tölem rosszabbak is, de ugyanugy nem érdekel engem, mint ahogy a tölem jobbakat sem érdekli az én szerencsétlenségem.
2013. szept. 17. 21:39
 259/292 anonim ***** válasza:

Pedig igazán érdekelhetne, mert ha csak a tőled jobbakat nézed, akkor az torz képet ad. Akkor mindig te leszel a legszerencsétlenebb ember.

Ha mindig nálad jobbakkal hasonlítod össze magad, akkor mindig te leszel a legrosszabb. És szerintem te pontosan ezt akarod.


Sőt, ha valaki mindig a nála jobbakat nézi, akkor az mindig szerencsétlennek fogja érezni magát. Hiába van szuper állása, és bombázó csaja, mert akkor majd azokkal hasonlítgatja össze magát, akiknek még jobb állásuk, és még szebb csajuk van.

2013. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 260/292 anonim ***** válasza:
Ezzel a hozzáállással én is ugyanúgy panaszkodhatnék, mint te. Mert bizony minden nálam jobb ember között én vagyok a legrosszabb.
2013. szept. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!