Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Aki Angliában él, ezekre az...

Aki Angliában él, ezekre az étkezéssel kapcsolatos kérdésekre válaszolna?

Figyelt kérdés

Van-e teljes kiőrlésű liszt és kenyér ott?

Felvágottak kaphatóak a boltban? (Pl parizer, sonka)

Szoktak ilyet enni reggelire, vagy nem jellemző?

MI jellemző, mit szoktak enni reggelire?

És ebédre?

Mennyire egészségtudatosak az angolok?

Mennyire nézik ki azt, aki pl. ilyeneket eszik?


2013. szept. 18. 12:32
 1/2 anonim válasza:

Nos, sok minden nem kapható itt. Én még csak 5 hete lakok itt, de eléggé küzdök a vásárlással.

Teljes kiőrlésű liszt biztosan van, mert a legtöbb kenyér itt abból van.

Felvágottat találsz, de nem olyat, mint otthon. Pl párizsi nem nagyon van, főleg nem olyan ízesítésekkel, mint otthon.

Amúgy drágák a felvágottak, mi ráálltunk kb 4 félére, mert azok az olcsók, a többi nagyon drága. De ha meg tudod fizetni, sokféle van.

Reggelire mindenki azt eszik, amit tud, konkrétan az angolok jellemző reggelije a bab, bacon, tojás. De annyi (nagyon sok!!!) bevándorló van, hogy már kevesebben eszik ezeket az eredeti kajákat.

Itt nagyon virágzik a készkaja üzlet. Tele vannak vele az üzletek. Ha itt főzésről van szó, akkor ezeknek mindent csak nagyon gyorsan, ha fél órát tölt a konyhában, az már sok.

AZ ebéd is nagyon változó. Éttermekben kaphatsz fini kaját nem túl drágán, de tudsz főzni, ha akarsz. Néha hülyének néznek, hogy te mit is keresel, mert sok minden nem található meg. De én eddig mindent összehoztam valahogy, ha nagyon akartam.

Nehéz eldönteni, h mennyire egészségtudatosak. A sok készkaja persze nem az, de közben meg mindenre rá van írva, hogy plusz só vagy cukor vagy színezék hozzáadása nélkül készült. Sok light cucc van.

Remélem nagyjából tudtam segíteni. Ha más is érdekel, nézd meg a blogomat:

[link]

2013. okt. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Sorban:


Igen.

Igen, előre csomagolva. Lengyel bolt jobb, ott kilóra is.

Nem.

Szart. Paradicsomos bab, bacon, tojás, undorító angol reggeli.

Szintén szart, háromszögszendvicset, kis étkezés.

Ó nagyon tudatosak, máramelyik, persze hülyeséget beszél az is mint mind.

Kit érdekel, de egyébként nemigen. Mi az, hogy "kinéznek" valakit? Honnan? Hova?

2014. júl. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!