Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kondis-étkezéssel kapcsolatos...

Kondis-étkezéssel kapcsolatos tanácsokra lenne szükségem? HELP!

Figyelt kérdés

20éves vagyok Kb.4-5 éve edzek,heti háromszor,minden izomcsoportra,(edzéstervem rendben van fejlődök), viszont az utóbbi 2évben kezdtem átállni a "kondis"normális táplálkozásra,

nyáron munka mellett betudtam tartani a helyes táplálkozást(csirke rizs tojás kiszámolva) Viszont most ősztől egy változás jött be az életembe kollégiumba kerültem, 89kg-ról lefogytam 84re... Viszont a tömegnövelést folytatni szeretném! Itt sajnos nincs jó étkezés(ár érték arányban jó,viszont kondis fejjel butaság->zsíros stb.) Nagyon nehéz kellő fehérjét biztosítani, mégha a CH összejön is, az igényem 160gramm lenne, ennek a felét napi fél kg túróból(80gramm,nem egyszerre 2részletben) fedezem+2szer whey pro-t is fogyasztok(2szer 20 gramm) ,emellett eszek "sajnos" a kolis kajából(csirke ritkán van) is,mert nincs pazarlás, szegény családból származom... Szerintetek így megfelelően tudom táplálni testemet a kondis tömegnöveléshez?(nem a zsírokra értem:)

Mit javasoltok?


2011. dec. 12. 12:31
 1/1 anonim válasza:
ezt írd inkább a sport-mozgás témakörbe.
2011. dec. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!