Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van ez a faji megkülönbö...

Miért van ez a faji megkülönböztetés, mi értelme annak? Végülis emberek vagyunk.

Figyelt kérdés

Én azon az elven vagyok hogy ők is emberek,mi is teszünk rosszat nem csak ők,mi is gyilkolunk nem csak ők.

Tehát valamilyen szinten egyformák vagyunk vagy nem?

Nálunk is vannak koldusok,földönfutók.

De a cigányok összetartanak,mi miért nem?

Rengeteg kérdésem lenne ebben a témában,egyelőre ennyi.


2008. júl. 5. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%

Mert fehér emberek nem foghatnak össze. A Magyarországon nem létezik fehérek elleni diszkrimináció, csak mindenki más elleni. (Pedig pont ez jelenleg a baj, hogy a cigányok teljesen semmibe veszik a magyarokat, mert megtehetik)

Vagyis ha összeáll néhány fehér, magyar ember, hogy megvédje magát, az már rasszista csoportosulásnak minősül, és mindent megtesz mindenki, hogy feloszlassa (á la Magyar Gárda).

Ha nem teszel semmit a "törvénytelen" gyülekezés megszüntetése érdekében, szépen elvisznek, és közveszély okozása + rémhírterjesztés + gyűlöletbeszéd + gyilkossági kísérlet tervezése vádpontokkal perbe fognak.

2008. júl. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Ez egy már ne haragudj, de nagyon buta kérdés...

A Földön mindenhol van faji megkülönböztetés és minden fajnak megvan a maga szemetje.

Nekem tök semleges a cigány dolog, mert nem látom őket nap mint nap, csak hallok róluk - nekem éppen elég ennyi.

De azért nem tudom elfelejteni pár évvel ezelött az agyon rémült cigó arcokat mikor megtaláltam 2 kis szarost, hogy a táskámat túrják...még pont időben. Mert röpke ketszázezer volt benne, a napi bevételem és egy évben egyszer volt ilyen nap...3 mamut nagyságú idomár volt a szurtos kis szarokkal...azok sem mertek szólni, mert elkezdtem kiabálni, hogy emberek figyeljenek oda, mert ezek itt lopnak. Megj. akkor voltam 24 éves, 152 cm meg olyan 55 kg.

Akkor mi, magyarok összetartottunk.

Eltelt pár év. Hogy ne lássam amit művelnek otthon, elköltöztem Mo-ról. Nem tartok cigókat és nem rettegek az adóhatóságtól, mert ahoz, hogy megéljek sajna mindent nem tudok bevallani. Ahol vagyok most adót fizetek és nem fáj.

Húsz évvel ezelött még voltak skinhead-ek és rend is volt. Ma azonban mi van?

A szin igenis lényeges. Kérdezz csak meg egy afrikait- na ne egy pasit mert a szivesen jól érzi veled magát....annak az anyját és majd megtudod mi az, hogy gyűlölet. Hidd el, a fehérek sokkal toleránsabbak mások színével kapcsolatban de ez onnan Mo-ról abból a kis pöttyből nem igazán látszik. Ki kellene lépned a világba és hidd el, csodákoznál.

2008. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%

Rohamosztagos 2006. okt. 12. 21:19 | Válasz | #57


Az erősebb faj ki fogja szorítani a gyengébbeket, mert az életösztön végső fokon le fogja dönteni az egyének úgynevezett hummanizmusának esztelen korlátait, hogy helyet adjon a természet hummanizmusának, amely megsemmísíti a gyengét, és helyébe az erőst állítja.


Ilyen egyszerű!

2008. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
én a kérdés irojàt teljes mértékben megértem,és nem buta kérdés,ezt csak az érti meg aki sajnos valamilyen kisebbséghez tartozik,legyen az cigàny zsido,albàn,.sokan annyira felületesen kezelik ezt a kérdést,pedig nem lenne szabad.ha a kérdö akar valamit az irjon nekem privàtba,itt ugy vettem észre hogy az ilyen kérdésekre csk lenézö vàlaszok érkeznek(egy -két kivétel esetével)
2008. júl. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

érdekes, engem még cigány sosem bántott, magyar viszont sok.

szerintem nem a bőrszínt kéne nézni. ha magyart is, cigányt is egyformán kezelnék, előítéletek nélkül, minden rendben lenne. magyarból is nagyon sok a szemét... és a fő magyar szemét az a cigánygyűlölő unatkozó elfojtott szexualitású náci csőcselék.

hehe hamar el fog tűnni a válaszom.

2008. júl. 5. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
62%

ha te vàlaszod eltünik,az enyém is.

roma vagyok,vagy ha ugytetszik cigàny.elvégeztem a középiskolàt,ma màr tisztességes munkàs vagyok,de nem otthon,hanem külföldön,otthol nem fogadtak,mert barna vagyok.itt meg a fönököm különösen megvan velem elégedve.

utàlom a rasszistàkat,utàlom hogy ma csak ez a téma nàlatok:faji hovatartozàs.

miért nem koszovo a téma ahol nemrég hàboru volt,ahol gyerekek szàzai,ezrei haltakmeg,és ma szakadtak el szerbiàtol,de ez csak összetartàssal ment.cigànyok,nem cigànyok egymàst segitették.mindenmerre élnek cigànyok,de olyan rasszizmust mint a magyaroknàl sehol sem làtta,erröl hires volt hazàm.gratulàlok,ezért nem is megyek soha vissza(bàr gondolom ennek sok rasszista örül is,pedig soha nem loptam,nem csaltam,tiszta vagyok,22 éves,és gyerekem sincs.sajàt lakàsom van.

növérem elvégezte a közgazdasàgit,van 2 szakmàja,+egészségügyi föiskolàja,most mégis egy hütö gyàrba rohad,a szine miatt.és nem mi vagyunk az egyetlen ilyen cigànyok.sajnos.de ami késik nem mulik.

2008. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
76%
Vicc a kérdés! Vannak egyenlőek és még egyenlőbbek!!!De itt ahol egy törtélnemi eseményt esetleg megkérdőjelezek,azért szagadságvesztés jár,akkor hogy lennénk egyformák,ahol egy kissebség a háttérből irányit,ráerőlteti akaratát és nyomorba dönti a töbséget,holl itt az igazság tényleg emberek vagyunk és egyenlőek?
2008. júl. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
65%

az elözö hozzàszolonak!nem hiszem hogy a kisebbség nyomorba döntött volna,hisz akkor a kisebbség nem lenne olyan kissebség.a te fizetésedböl mikor vont le a polgàrmester,hogy a kisebbséget tàmogatni tudja?soha!!!!!!!

mert az àllam tàmogatja a cigànysàgot,attol te éhen nem halsz.de ha sokaknak a segélyek kiosztàsa nem tetszik(ami sokszor jogos,ezt elsmerem)akkor ne a cigànyokat szidd,hanem fogj össze tàrsaiddal és a politikusokat nyirjàtok ki,mert ök felelösek mindenért!

ha nem lenne segély,vagy ha lenne egy törvény,hogy egy cigàny nö egy vagy max 2 gyereket szülhet,ha többet szül azokra egy forintot se kapnànak,akkor a cigàny kénytelen lenne munkàt vàllalni,mert lopàs :börtön,ha börtön,akkor nincs aki hazavigyen ennivalora,igy vagy nem szül tovàbb,vagy beàll közmunkàra.

de ez persze nem lesz soha,mert nagyon szar vezetöink vannak.

2008. júl. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
én az egészhez csak annyit tennék hozzá, hogy addig nem utáltam a cigányokat még ténylegesen meg nem ismertem a viselkedésüket... ha azonban találkozom egy jólszituált emberrel aki képes a normális beszédre is, és látszik, hogy megvan neki legalább annyi iskola mint nekem (eddig 8 ált + gimi), akkor nem fogom kinézni, csak mert roma. Itt arról van szó, hogyha kilépek az utcára és elmasíroz előtte egy csapat ingyenélő, de úgy hogy még öt perc múlva is érezni a bűzüket, és hallani ahogy ordítanak, vagy ha felszálok a buszra, és azt kell hallgatnom, hogy ők bömböltetik a mulatóst, akkor ne nekem kelljen már rettegni, mert mellesleg az ingujjában bézbólütő van...
2008. júl. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Úristen fogom a fejem mennyi naiv és vak ember. Komoly, hogy ti ennyire nem veszitek észre, hogy ezek mit művelnek az embertársaitokkal? Vagy csak leszarjátok?

Ha egy picit is érdekelne titeket, hogy hány ember életét keserítik meg a cigányok ( tudom mit beszélek, BAZ megyében élek!!!) nem lennének ilyen hülye kérdéseitek. na meg válaszaitok...

felőlem lepontozhattok, de ez a véleményem!

2008. júl. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!