Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szombathelyiek, szerettek ott...

Szombathelyiek, szerettek ott lakni? Milyen hely az a város?

Figyelt kérdés

2013. okt. 8. 17:49
 1/9 A kérdező kommentje:
Mit szerettek, mit nem szerettek benne?
2013. okt. 8. 17:50
 2/9 anonim ***** válasza:
63%

sztem csöves a varos,le van csövesedve.

Már elnezest.

2013. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Laktam ott fősulisként és dolgoztam is ott pár évet, akkor is ott laktam, én szerettem, hogy nem túl nagy, bejárható, ha lekésed a helyijáratot, én nem láttam a sok csövest, igaz, nem éjszaka mászkáltam többnyire. A város is szép és az emberekkel sem volt problémám, pedig több helyen is laktam az albérletezés miatt.
2013. okt. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
A 2. biztos Egerszegi azért szidja a várost.Én is oda jártam suliba és szerintem egyeltalán nincs le csövesedve, nekem személy szerint jobban bejött mint győr.
2013. okt. 9. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemre jártam oda, arra a pár évre jó volt, úgy hogy hazajártam.

Pár éve még elég jó volt, azóta sorra zárnak be a helyek.


Élet nem túl sok van, délután öt óra után minden zárva. Szó szerint értsd.

Havonta egy-két jobb buli, egyébként egy-két közepesen suttyó diszkó, kocsmák egyetemistákkal és alkesz józsibácsikkal.


Munka vagy van, vagy nincs.


A színház elég jó.


Maga a város barátságos de dögunalom egy idő után.

2013. okt. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
74%

Egy kicsit tényleg uncsi (vasárnaponként kb. mintha kihalt lenne:D), de én szeretem, hogy ilyen nyugodt kis városka.:)

Más várossal nem nagyon tudom összehasonlítani, mert hosszabb ideig nem laktam még sehol máshol.

16/L

2013. okt. 9. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
48%

remèlem azt is tudjátok miért zár be minden 5 kor

ausztria ott van egy köpésre és probálják követni az ő példjukat

ausztriába péntek délutántol nincs élet hétfő reggelig

amugy meg hidjètek el hogy az egyik legjobb hely oda jártam egyetemre most pedig itt lakom

nekem egyeltalán nem unalmas laktam 2 évig győrbe ami nem jött be egyeltalán

aztán laktam 5 évet veszprémbe majd 1-1 évet kaposváron és pécsen

letelepedtem itt szombathelyen most pedig boldogan élek itt a családommal együtt

higgyétek el az egyik legjobb város az országba szhely

2013. okt. 10. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
74%

Én itt születtem és azóta is itt élek, néha tényleg lehetne pezsgőbb,de alapjában véve jobb, mint egy túlzsúfolt város, vagy egy élettelen község. Ismerősök voltak nálunk pár napot nekik nagyon tetszett azt mondták itt zajlik az élet, náluk Győrben nincs hova elmenni, erre mondtam én ezt pont fordítva érzem, és ez azért lehet mivel mi már a saját környezetünket megszoktuk nekünk az hétköznapi (unalmas), de ha máshova megyünk akkor az újdonság varázsa üde és pezsgő.

Ha valahova szeretnénk a barátokkal beülni, vagy valamit szórakozni, kikapcsolódni, akkor van rá lehetőség csak akarni kell.

2013. okt. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
74%
Nem szerettem meg Szhelyet, sokat jártam oda, de mindig úgy éreztem, hogy nem tudnék ott élni. Nekem olyan lepukkadt, szürke hely. A Fő téren kívül semmi sincs normálisan megcsinálva, a házakról omlik a vakolat és éreztem a szegénységet a levegőben. A dimbes-dombos, tiszta levegőjű Sopron után nem tudtam megszokni. Ennek ellenére a fősulis időkre azért mindig jó érzéssel fogok visszagondolni.:)
2013. okt. 26. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!