Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha valakinek életembe nem...

Ha valakinek életembe nem szóltam egy rossz szót se, és mégis baja van velem, akkor az valószínüleg irigy?

Figyelt kérdés

2013. okt. 16. 18:16
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen. Egyszerűen vannak olyan emberek akik tudnak un szimpátiát kiváltani. Anyám is ilyen, meg én is. Olyan is létezhet, hogy annyira el akarod nyerni az illető bizalmát vagy szimpátiáját, hogy észre sem veszed, hogy már bosszantó amit csinálsz,ahogyan viselkedsz. Nem kell mindenkinek megfelelni amúgy sem.
2013. okt. 21. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az adott illető felé egyszerűen csak hatalmas negatív kisugárzásod van.
2013. okt. 22. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem is biztos, hogy tudja, hogy miért nem vagy szimpatikus neki. Lehet, hogy hasonlítazs egy régi utált tanárára vagy ismerősére, pont olyan vagy, mint az anyja, amikor haragszik vagy mint a testvére, aki mindent megkapott. Nem lehet tudni. A tőlünk nagyon különböző embereket megérezzük, kevésbé szimpatikusak.
2013. nov. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!