Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kaposvár vagy Szekszárd a...

Kaposvár vagy Szekszárd a jobb, kellemesebb, fejlettebb város?

Figyelt kérdés
Még csak Kaposváron jártam, ott is csak a belvárosban, az nagyon szépen meg van csinálva.

2013. okt. 17. 07:11
1 2
 1/15 anonim válasza:
51%
Nézőpont kérdése. Mi számít kellemesnek? Nincs két egyforma város.
2013. okt. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
74%
Szekszárd szerintem nagyon szép hely :) Kevés városról mondható el, hogy ennyi zöld lenne. Sok fa, elég nyugodt kis városka. Én szeretem :) De persze nézőpont kérdése, ahogy az előttem szóló mondta. Kaposváron gondolom sokkal nagyobb élet van, mint Szekin. Fejlettségileg lehet, hogy Kaposvár jobb, de nem egy stílus a 2 város. Amúgy Szekszárdon is rengeteg újítás van, az egész központot szétverték, nagyon szép lett. Mozi is megújult, illetve a művelődési ház is. Szóval próbál fejlődni, az tuti :)
2013. okt. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaposvár a lehetőségek városa ezt sokan elhitték és most a munkaügyi központba csücsülnek! nézőpont kérdése amugy én kaposvári vagyok nekem nem tetszik Szekszárd jobb!
2013. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, Kaposvárt mindenki szidja :)
2013. okt. 24. 18:10
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

Talán van okuk rá mint előbb Írtam

"""""lehetőségek városa"""""


Te hol laksz ?

2013. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
mármint kedves kérdező
2013. okt. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Miskolc környéke, annál Kaposvár is biztos jobb azért :)
2013. okt. 24. 23:48
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem mert ügye a somogyiakat ugy is ismerik

"sötét somogy" és ez igaz is kegyetlen buta némelyik azért a butitás itt is működik rendesen! gondolom Miskolcon is !?

2013. okt. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Szekszárd jobb:)
2014. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Kaposváron lakok. Szerintem Szekszárd kellemesebb. Itt Kaposváron sok a bűnözés. Veszélyes helyek is vannak nagy számmal. A belváros szép(főleg most az ünnepek miatt a sok kivilágítás stb). Persze ha valaki városnéző túrára jön annak nagyon kellemes,gyönyörű városnak gondolja..ja de nem volt a Cserbe,Pécsi utcába,Hold utcába,Nostra-ba és stb.-be
2014. dec. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!