Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Angliában házasság egy ázsiai...

Angliában házasság egy ázsiai férfival?

Figyelt kérdés

Kint élünk Lomdonban. Én ugye magyar vagyok, párom meg indiából jött. Kb. 3 éve ismerjük egymást, fél éve együtt is élünk. Szeretnénk összeházasodni.

Egy ismerősöm azt mondta, hogy nagyon szigorú feltételei vannak és nagyon nézik, hogy kik házasodnának. Valaki tudna információt adni, hogy pontosan milyen feltételek vagy mire számítsunk?



2013. okt. 21. 14:29
 1/6 MrPifta ***** válasza:
100%
ha Angliában akarsz valamit, akkor érdemes egy angol oldalon érdeklődni. Ez egy magyar oldal, valószínűleg kevesen ismerik az angol törvényeket.
2013. okt. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem beszél angolul? A londoni anyakönyvvezető (registrar) mit mondott, mikor kérdeztétek?
2013. okt. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi a párod vallása?
2013. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Úgy gondoltam hátha van valakinek tapasztalata ilyen téren. Mindketten tudunk angolul, elvégre egymással is csak ìgy tudunk kommunikálni. Angolul is csak hivatalos oldalakat találam. Inkább arra lennék kíváncsi, hogy hogy viszonyultak az emberhez, mennyire voltak szigorúak, egyáltalán hogy ment.

Még nem mentünk megkérdezni. Előtte karácsonykor hazamegyünk, hogy a szüleim is megismerjék a párom, mert még csak Skype-on látták.

Egyébként muszlim, de nem nagyon vallásos. Nála ez kimerül annyiban, hogy nem eszik disznóhúst. De se imádkozni nem szokott, se pl. ramadánt nem tartotta. Az én kereszténységem is kimerül a karácsonyozásban. Tehát ez sosem volt gond egyikünknek sem. Egyházi esküvőt nem is tervezünk (mármint se muszlim, se keresztény oldalról).

2013. okt. 21. 19:16
 5/6 harleynagyi válasza:
ha hivatalosan tartozkodtok Angliaba akor semmi akadalya
2013. okt. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Neked elment az eszed, először, másodszor pedig milyen feltételek? Azzal házasodsz össze akivel akarsz. Sajnos.
2014. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!