Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kit szoktatok leginkább...

Kit szoktatok leginkább megsajnálni?

Figyelt kérdés
Engem nem hat meg ha egy kisgyerek koldul, vagy hasonlók, de ha egy öreg nénit látok virágot árulni, vagy azt, hogy szegény nem tud felszállni a buszra vagy hasonlók, na akkor még a sírás is fojtogat. Ti hogy vagytok ezzel?
2009. nov. 14. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom, ha egy kóbor kutyát kergetnek a fiatalok, mert szerintük az jó játék.

A macskákat is sajnálom, akiket megdobálnak, megrugdosnak, stb.

A hajléktalanokat (akik részegek) azokat NEM sajnálom. Kolduló gyerek? Nem tudom, mert még nem láttam olyat.

Virágot árul az öreg néni? Kevés a nyugdíja.


Engem sem sajnálna senki, valami bajom lenne. Az emberek nagy része nem törődik a másikkal. :S

2009. nov. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leginkább a kiszolgálttott, gazdátlan és pusztulásra itélt állatokat sajnálom. Az ember csak-csak tud segitséget kérni, de az állat?...
2009. nov. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

kivert, kóbor kutya, és igen, az aluljáróban petrezselymet, vagy virágcsokrot áruló öreg néni vagy bácsi, attól kiborulok... :S valamelyik nap egy kukázó nénit láttam, a szemétbe dobott üres vajkrémes dobozt szagolgatta, hogy tudna-e még enni belőle...

viszont a csöveseket, koldusokat valahogy nem sajnálom...

2009. nov. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
azokat a gyerekeket akiket vernek/rosszul nevelnek a szüleik,az állatokat,azokat az embereket akikkel igazságtalanul bánnak.
2009. nov. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
engem az hat meg, hogyha úgy látom, valaki ténylegesen rászolrul a segítségre és önhibáján kívül... pl mikor azt látom, h valaki kukázik, és nem kéreget, mindig neki adom a szendvicsemet.... de pl nemrég az egyetem előtt ült egy cigányasszony egy olyan 5-6 éves forma szőke alvó magyar kislánnyal a kezében , és kéregetni próbált... hát nem mondom, olyan undor fogott el, hogy a gyereket használja fel, hogy még be is szóltam neki valamit pénz adása helyett....állítom neked, még a gyerek nevét se tudja, csak összeszedte valahonnan, mert jó eszköz a koldulásra...
2009. nov. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha fázik valaki. Nem tud miből fűteni, vagy nincs is lakása.
2009. nov. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!