Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a melegeknek és...

Miért kell a melegeknek és transzvesztitáknak felvonulni?

Figyelt kérdés
Ne értsen félre senki, semmi bajom a melegekkel és a transzvesztitákkal. ha ez nekik úgy jó....! Én csak azt nem értem miért kell nekik felvonulni, mintha mutogatnák magukat. Szerintem nem a nemi hovatartozás a fontos hanem a társadalomban betöltött szerep.
2008. júl. 8. 15:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mert adják alájuk a lovat. Kényszergyógykezelés alá venném az összeset, nemhogy ilyen vagy olyan "jogokat" kapnának! Nekünk, normális, tisztességes embereknek is megvan a jogunk, hogy ne őket kelljen néznünk, meg még vigyorogunk is nekik. Ezek szánalmasan beteg emberek, és én nem veszek részt az ünneplésükben. Kár, hogy bezárt Lipót, mehetnének oda. Lehet, hogy szigorúan hangzik, de az egészséges ember nem gondolkozhat másként. Ez az egész "elfogadásos" dumára meg majd rájönnek szép lassan az egészségesek, hogy beetetés, sőt már lassan terror. Ők terrorizálnak minket. Ha kussban elvannak, és nem reklámozzák magukat, én nem rúgok fel egyet se = elfogadom őket. De azt nem fogadom el, hogy ők legyenek a társadalom közepe és túljátsszák a szerepüket. Lassan kötelező lesz b.zinak lenni, mert már csak nekik van joguk mindenhez. Azért álljon meg a felvonulási menet. Ez a ló másik oldala. Maradjanak otthon kussban, szavukat se lehessen hallani.
2009. aug. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ja, meg a meleg méltóságosék. Ettől akkorát okádtam annak idején, hogy ihaj. Ők lettek a méltóságos urak. Szánalom a társadalom, amely ezt megengedi.
2009. aug. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketegség. Miattam azzal fekszenek össze, akivel akarnak, de otthon, nem kell kérkedni vele, hogy ők b*zik (az a véleményem, hogy a normálisabb homokosok nem vesznek részt ilyen felvonulásokon, csak a hülyék).
2017. márc. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!