Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, kamaszok. Miért érzek...

Szülők, kamaszok. Miért érzek így? Normális ez?!

Figyelt kérdés
Na szóval 16éves vagyok és a suliban a barátokkal, osztálytársak illetve tanárokkal (nőkkel) is egyaránt ki jövök.. Mindenkivel szót ertek... Csak mostanság azt vettem észre hogy hamarabb beszámolok az egyik "kedvenc" tanárnőmnek a dolgaimrol pl.fiúk..Mint a saját anyamnak, pedig vele is jó lapcsolatom van de neki mindég később mindok el olyan személyes dolgokat... Valahogy úgy érzem előbb jobban esik egy kívülalloval megbeszelni..
2013. nov. 1. 18:44
 1/5 anonim válasza:
Én is így vagyok ezzel. Nincs semmi gond sem. :)
2013. nov. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem tudom,de szerintem nem teljesen normális,hogy pl. a fiú dolgaidat pont az egyik tanároddal beszéled meg...
2013. nov. 2. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Miért??

Van olyan tanárom aki kérdezi is hogy mi island fiúkkal..

Amúgy a baratnommel is meg szoktam

2013. nov. 2. 08:51
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi újság*
2013. nov. 2. 08:51
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális, és szerintem van rá logikus magyarázat is.


Ha egy kívülállóval beszéled meg a dolgot, és mondjuk nem értetek egyet és összevesztek, vagy mittudomén kiröhög téged, vagy lesajnál, akkor tőle el tudsz "menekülni". Egyszerűen nem mész oda hozzá, nem beszélsz vele, csak tanóra keretében, amit muszáj.


De a szülődet ha ugyanezt csinálja nem tudod elkerülni, felemlegeti majd sokszor, hogy milyen butaságot mondtál, stb (már ha olyan a szülőd, ezt nem tudhatom)


Szerintem ezért könnyebb a kívülállóval beszélni, mint aszülőkkel. Persze ez a kor előrehaladtával változik, tiniként én is mindennel barátokhoz mentem, mostanában fiatal felnőttként pedig szülőkkel is mindent megbeszélek, nem csak barátokkal :)

2013. nov. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!