Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha holnap töltenéd be a 18....

Ha holnap töltenéd be a 18. életéved mit tennél még kiskorúként ezalatt a 7 óra alatt?

Figyelt kérdés
A kérdés adott. :))

#óra #pár #nagykorúságig #hátralevő #töltenéd #kiskorúként
2013. dec. 2. 17:10
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
Megnézném, hogy mi a különbség a kiskorú és a fiatalkorú közt, aztán bepakolnék az iskolatáskámba és lefeküdnék aludni.
2013. dec. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A jogtudományban kiskorú alatt olyan személyt értünk, aki a 18. életévét még nem töltötte be...

tehát valami álom? Mint pl. a bakancslista, csak más intervallumok között?

2013. dec. 2. 17:17
 3/6 anonim ***** válasza:

Amit akkor tettem. Ittam, ünnepeltem. :)

Hétköznap lévén az akkori kolis barátaimmal most a kedvenc borozónkban ülnénk.

Olyat nem tennék, ami azon a 7 órán áll vagy bukik.

Szívesen lennék 18 :)

2013. dec. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bármit, de mondjuk nem a gép előtt ülnék

menj el a haverjaiddal, vagy csak sétálj egyet, vagy otthon írd össze h eddig mire vitted, és mondjuk milyen céljaid vannak a 30. szülinapodig, mert az is egy mérföldkő, és majd akkor előveszed ezt a listát, és megnézed, h 18 éves fejjel miként gondolkoztál, szerintem ez egy jó terv

2013. dec. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Elmennék színházba, aztán buliznék egy jó nagyot (vmi jó koncerten vagy házibuliban).
2013. dec. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kezdenek csomagolni, aztan lassan szednem a satorfam es irany kulfold
2014. jan. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!