Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tehetek? Néhány cigány...

Mit tehetek? Néhány cigány állandóan terrorizál!

Figyelt kérdés

Semmi okot nem adok rá, vissza szólni nem szoktam de ha találkozok velük tépik a hajam, köpködnek, ordibálnak... több ismerősöm is szólt rájuk, akkor szépen mondták hogy leszállnak rólam, de ha egyedül találkozok velük továbbra is felpofoznak, tépkednek... :( megalázó és fájdalmas. félek kimenni az utcára, suliból haza fele is találtak már meg


15/lány


2009. nov. 22. 16:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%

Ha meglátod őket kerüld ki térj el az adott utvonalról!!Ne hagyd magad amugy mert ez csak rosszabb lehet!!

De amugy valamit biztos kiválthattál belőlük esetleg szebb vagy vagy a fiuknak jobban bejösz!!

Sok sikert hogy megoldodjon!!

UI de felis lehet ezeket már jelenteni!

2009. nov. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
80%

Tegyél a rendőrségen feljelentést!

Ha nem lépnek semmit a sünök, akkor írj a Hír TV-nek vagy a kuruczinfónak.

2009. nov. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
rendőrségi feljelentés... ugyan, semmit sem fognak csinálni, sőt még ők lesznek a szentek. én is azt tudom tanácsolni, hogy másfele menj haza ha tudsz
2009. nov. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

mit válthattam ki belőlük?

szőke a hajam és mondhatni hogy csinos vagyok sok srácnak tetszem. max ennyi az ok de nem vagyok átlagos r*bancos meg semmi ilyesmi.


a rendőrségben én nem bízok. egyébként apukám elég jelentős tag a magyar gárdában de nem szeretném bevonni mert rendesen befenyítené őket de ha egyedül vagyok akkor még agresszívabbak lennének velem.

külömben is nem tudnék hogy odaállni a szüleimhez hogy figyi amúgy néha köpködnek a cigány szukák...


ilyenekről sosem beszéltem itthon

2009. nov. 22. 17:57
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Némelyik cigány genetikailag egyenlő egy kővel )tisztelet a kivételnek), ezek azok akik semmire nem jók, csak a bajt csinálják. Szóból nem ért, nem félnek semmitől, elég nehéz a helyezted. Nem tom melyik mondta, hogy tegyél rendőrségi feljelentést, de ő szerintem Kanadában él vagy nem tom, itthon ez nem működik. Sokat nem tudsz csinálni, csak, ha van valami kopasz ismerősöd (több), akkor nekik szólsz, mivel ezek nem értik, hogy mit mondasz nekik, csak ha tolószékbe kerülnek (sajnos...). Há vagy lefújod gázspray-vel, amíg mozog, nem tom igazából ezekkel tényleg nem lehet mit kezdeni, mert olvasni se tudnak, szal hiába jelented fel, nem fogja tudni, hogy mik azok a jelek a papíron.
2009. nov. 22. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
bla bla bla, nem az a megoldás, h eltűröd, vagy hogy elmenekülsz vagy rendőrség ..omfg , nehogy már pár ilyen bunkó szabja meg, h te merre menjél és mit csinálj.Sztem pont az a baj, h hagyod magad, nem reagálsz rá, azért csinálják, mert látják tapasztalják, h veled megtehetik, úgy sem csinálsz semmit. VÉDD MEG MAGAD! Akkor is ha többen vannak, ha látják, h nem félsz tőlük, már rögtön nem lesznek olyan bátrak.Vagy ha semmi sem segít, akkor szedj össze az ismerősöket és leckéztessétek meg őket.Ne hagyd magad megalázni!! Sok sikert! ;-)
2009. nov. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

hát köszönöm a válaszokat azt hittem nagyrésze bunkó értelmetlen lesz de ezek tényleg mondanak valamit a rendőrségen kívül is:)


felállni nem nagyon tudok a szőke fejemmel 50kilómmal, vékony hangommal... max kiröhögnek :(


gasspray-t akartam venni régebben is, szerintem tényleg eljött az ideje.

2009. nov. 23. 19:03
 8/14 anonim ***** válasza:
A cigány csajok vmiért utálják a szőkéket sajnos. Többen mennek rád egyszerre? Szted, ha egy jönne csak azt meg tudnád verni?
2009. dec. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

mindig többen vannak, ált. 4en abból valamelyik 3x akkora min én de a többi meg szeret verekedni... szoval lehet tud is mert volt alkalmuk gyakorolni...

ha az egyik kisebb darab jönne nekem akkor talán tudnék vele valamit kezdeni...

2009. dec. 7. 16:10
 10/14 anonim ***** válasza:

Szegényem! Remélem nem esett bajod azóta! Azt mondod jól verekednek azok a cigó csajok? láttad már őket verekedni?

Írj lszi!

2009. dec. 26. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!