Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit cseináljak? én fel akarok...

Mit cseináljak? én fel akarok hagyni ezzel a vegetáriánus életmóddal, de anyám állandoan lelkileg terrorizál.

Figyelt kérdés

mindig elkezdi hogy jaj szegény állatok, és hogy neki is fájdalmat okoznék, ha elkezdenék húst enni meg minden. a gond az, hogy én már régóta eszem húst, csak ő nem tud róla. én szeretem a húst, és mióta elkezdtem enni erősebb is vagyok, vagyis úgy érzem, és nem is akarok vele leállni, de anyám sztem iszonyuan kiakadna ha megtudná hogy én gondolkodó lényeket eszem.... Ti mit csinálnátok?


16/f


2010. dec. 10. 14:14
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mondd meg neki, hogy ha nem hagyja, hogy azt edd, amit a szervezeted kíván, szólsz a háziorvosnak, ő majd megteszi, amit kell. Ilyen nincs, hogy egy anya ráerőltesse a gyerekére a saját étkezési szokásait, ehhez nincs semmi joga! Én is anya vagyok, soha nem tennék ilyet a gyerekeimmel.
2010. dec. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Magyarázd el, hogy attól ha nem fog enni húst, nem fognak kevesebb állatot levágni. Meg manapság áramütéssel ölik meg az állatokat, még csak fájni se fáj nekik. Ezenkívül nemhiába lettek teremtve a haszonállatok.
2010. dec. 12. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!