Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A Trefortba járok kispesten...

A Trefortba járok kispesten van a közelben ugyan ilyen jó vagy jobb középiskola? Mert annyi retardált osztálytársam van, hogy az már fáj.

Figyelt kérdés
Mind annyira retardált idióta ,hogy nem tudok mit hozzá szólni én azt hittem ,hogy ez a egy színvonalasabb iskola de tévedtem .De ha így folytatódik elmegyek csak hova?Tudtok nekem a közelbe ugyan ilyen jó vagy jobb sulit mondani?Előre is köszönöm.

2013. dec. 11. 16:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

"ugyanilyen", "hozzászólni", stb

Szerintem jó lesz neked a Trefort.

2013. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
húú mert rosszul írtam valamit?:D képzeld 75 pontos volt a központi ;) csak megbántam hova jöttem mert azt hittem ,hogy ez egy jó suli de el lehet menni ha csak kötekedni jössz és nem segíteni.
2013. dec. 11. 16:39
 3/14 anonim válasza:
Uuu melyik osztályba jársz??:D én is trefortos vagyok
2013. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

"Ugyan ilyen jó?"

A Trefort egyáltalán nem számít jó iskolának, tehát annál szinte csak jobbat találhatsz.

A környéken erősnek számít a Szent László Gimnázium és a Karinthy Frigyes Gimnázium.

2013. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
biztos c osztályos :D azt a sulit le kéne dózerolni
2013. dec. 22. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
nem c vagyok
2013. dec. 22. 16:03
 7/14 A kérdező kommentje:
gondolod 75 pontos felvételi után a c-be megyek?:)
2013. dec. 22. 16:04
 8/14 anonim ***** válasza:
olyan mindegy hova mész :)
2013. dec. 22. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mert?
2013. dec. 23. 13:49
 10/14 anonim ***** válasza:
Trefortba járt ismerősöm, c elektro osztály, onnan mennek inkább villamosmérnöknek, informatikusnak BME-re, Óbudaira, de több a rossz tanuló valamennyivel, viszont műszaki vonalon mozognak amivel könnyű elhelyezkedni, a többi kéttannyelvű osztályba is volt aki jó egyetemre ment, volt aki csak egy okjra ment, nem érdekel senkit, hogy honnan van az érettségid, főleg az nem, hogy milyen osztályba, leszarják, csak legyen jó. Most itt inkább az a kérdés, hogy az osztály menyire lesz teli hulladék emberekkel, akik miatt nem lehet normálisan tanulni...
2013. dec. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!