Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem hogy senki nem...

Miért érzem hogy senki nem képes befogadni?

Figyelt kérdés

A szüleimmel nem vagyok rosszban de ha hazamegyek csak bezárkózok a szobába leginkább este beszélünk.Szoktubk veszekedni is főleg az öcsémmel de általában nem rossz a kapcsolatunk mégse érzem magam mellettük boldognak.Régen volt egy legjobb barátnőm akivel kb.10 éve barátok vagyunk vagyis már csak voltunk..idén nagyon eltávoludtunk és már hozzám se szól.Sajnos idáig csak egymással foglalkoztunk ezért most hogy ő már nincs nekem teljesen egyedül vagyok.Odamegyek pár osztálytársamhoz néha de érzem hogy nem akarnak befogadni.Járok kézilabdázni, külön foglalkozásokra hogy barátkozzak de mintha már mindenkinek meglenne az a barátnője akivel elvan így nem igazán akarnak befogadni.Eddig még egy pasim sem volt.Nem mintha olyan görcsösen akarnám de jól esne ha lenne valaki akire támaszkodhatok.Teljesen jó az alakom, szerintem nem vagyok csúnya, se idióta, se magába forduló mégse béznek rám a fiúk és nem értem miért.Mit tegyek hogy befogadjon a világ?

15/l



2013. dec. 12. 17:23
 1/2 anonim válasza:
Én szívesen ismerkednék 15/f
2013. dec. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ne vagyok oda ha valakik interneten beszélnek mert memtudni ki van a túloldalon de egy kis beszélgetés nem árthat:)

Ha szeretnél beszélgetni nyugodtan írj privit:)

2013. dec. 14. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!