Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Más is megunja a hajléktalanok...

Más is megunja a hajléktalanokat, aki azelőtt sajnálta őket?

Figyelt kérdés

Mikor Pestre költöztem még sajnáltam őket, de mára már inkább a tököm tele van az egésszel. Össze-vissza hugyozzák az aluljárókat, vagy épp a járda közepét, ha ott jön rájuk, a buszon nem merek leülni, mert volt már részem pisis ülésben, isznak, ordítoznak, verekednek, összehugyozzák magukat és úgy fetrengenek, ha kivételesen nem egy aluljáróba költöznek, hanem mondjuk egy parkos, kiserdős részre, akkor olyan szemétdombot csinálnak, hoyg hihetetlen, aztán továbbállnak, persze a mocskot sikerül otthagyni stb.

Most azon akadtam ki, mikor mentem reggel ott ültek egy tálca üres piásüveggel, a metropolt kiszedik a tartóból és csak tőlük lehet megvenni, a kabátból árulják a kiskutyát, meg ott ül velük egész nap a nagy kutya, hogy sajnálják és szánják már meg őket.

Amióta itt lakok egy normálissal találkoztam, az minden reggel összerakta a kis cuccát, ráült, feltett egy ócska szemüveget és elkezdett keresztrejtvényt fejteni. De a többi? Komolyan mondom undorodok az aluljáróktól, hazafelé meg kerülő úton mehetek, mert nem merek átvágni a fás részen hiába van út, világítás meg minden, mert ott tanyáznak bent a fák között.


2009. nov. 26. 22:42
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Igen a régi agyammal én is nagyon tudtam sajnáli őket, aztán jutottam idáig, hogy szimplán bosszantó az egész bagázs, 1-2 kivétellel.
2009. nov. 29. 23:10
 22/24 anonim válasza:
41%
Tokmindegy, hiaba veditek oket, az h az asszony kidobja oket a lakasbol- egyebkent viselkedjen ferfikent, es akkor nem tortenik ilyen-,vagy h a cegek nem veszik fel oket dolgozni, az nem jelenti azt, h ugy ekll viselkedniuk, mitn az allatok...Ezek a nagy csoves-vedok nyilvan nem talalkoztak meg egyetlen kedves kis hordaval sem.
2009. nov. 30. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
92%
Majd ha egyszer tartósan munkanélküli leszel és napi 10-20 jelentkezésedet utasítják vissza, gondolj vissza erre a kérdésedre. A képesítés, a tudás, a dolgozni akarás nem garancia semmire.
2009. nov. 30. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Ki kell takarítani a szemetet városainkból, beleértve ezeket az emberroncsokat is. akit lehet rehabilitálni, kapjon munkát, lakást, a többi meg menjen valami szanatóriumba, de ne kelljen rajtuk minden reggel átlépni, meg a szarukat szagolni.
2012. márc. 31. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!