Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért van az hogy szeretik az...

Miért van az hogy szeretik az emberek ha megölelem őket?

Figyelt kérdés

20/F vagyok először is az emberek szó alatt 98%ban a lányokat értem :D. Na szóval miért van az hogy pl hogy van egy csaj akivel jóba vagyok(van barátja)és szereti hogyha megölelem. Van amikor kéri hogy öleljem meg. Más csaj ismerőseim közül is van olyan akinek jobban esik az hogyha én ölelem meg nem pedig pl a barátja. Ez miért van?

u.i.: nem vagyok kigyúrt "közép kategóriás" srác vagyok.


2009. nov. 29. 17:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelés testi kontaktus és a szeretet az erős kapcsolat fizikai kinyilvánítása.

Akkor is örülhet neki, hogy megöleled, hogyha van barátja (és az nem te vagy).

Azt már én sem értem, hogy miért jobb, hogyha te öleled meg, mintha a barátja. Talán a te közelséged jobban megnyugtatja, de nem szerelmes beléd.

2009. nov. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző válaszadó mindent elmondott kb:)

hihetetlen mennyire jól tud esni egy ölelés vagy egy simogatás, valakitől akit szeretsz mégha csak barátként is. ^^


17/L

2009. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim nem szeretik, pedig én szeretek ölelkezni... :(
2009. dec. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is vannak olyan barátaim, akiktől a lehető legjobban esik az ölelés :) Én ezt azzal tudom magyarázni, hogy nekik olyan biztonságot nyújtó kisugárzásuk van.
2009. dec. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor azért szeretik az ismerőseim ha megölelem őket mert biztonság érzetet nyújtok nekik meg érzik hogy szeretem őket.
2009. dec. 5. 16:00
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Lehet, hogy szoktál fürödni? :D
2009. dec. 5. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a kérdés hogy most ide ? Arra vagy kíváncsi hogy fürdök e a válaszom igen nem vagyok büdős
2009. dec. 6. 09:32
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez volt a vicc....arra gondoltam, hogy biztos jó illatod lehet, ha szívesen veszik az ölelésedet...ha büdös lennél, biztos nem engednék...
2009. dec. 6. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Lehetséges ez is hogy szeretik az illatomat :D
2009. dec. 7. 14:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!